کد خبر : 1837228 | 17 مرداد 1401 ساعت 00:24 | 140.3K بازدید | 52 دیدگاه

درگیری در الدترافورد؛ بزن‌بزن بعد از اولین شکست فصل

شکست منچستریونایتد در اولین دیدار فصل مقابل برایتون، زمینه‌ساز درگیری هواداران این تیم روی سکوها شد.

درگیری در الدترافورد؛ بزن‌بزن بعد از اولین شکست فصل

به گزارش "ورزش سه"، بعد از یک فصل ناامیدکننده با هدایت اوله‌گنار سولسشر و رالف رانگنیک، یونایتدها امیدوار بودند که با حضور اریک تن‌هاخ شرایط برای این تیم تغییر کند. این مربی هلندی در طول دوران حضور در آژاکس کمک کرد تا این تیم به روزهای خوب گذشته برگردد و حتی با تیمی جوان تا نیمه نهایی چمپیونزلیگ پیش رفت.
پس حضور او روی نیمکت شیاطین سرخ نوید روزهای خوبی را می‌داد؛ به‌ویژه اینکه پیش فصل را با پیروزی پرگل مقابل لیورپول آغاز کردند.
اما در اولین بازی فصل جدید مقابل برایتون همه این امیدواری‌ها رنگ باخت. تیم تن هاخ علی‌رغم موقعیت‌هایی که داشت، 2-1 شکست خورد و این، صبر هوادارانی که مدت‌هاست رنگ موفقیت را ندیده‌اند؛ لبریز کرد.
آنطور که از تصاویر منتشر شده مشخص است، دو هوادار روی سکوها با هم درگیر شده‌اند، یکی از آنها گلوی دیگری را گرفته و تعدادی دیگر تلاش می‌کنند تا آنها را از هم جدا کنند. 

این اتفاق در حالی رخ داد که تن هاخ پیش از بازی از هواداران خواسته بود تا نقش یار دوازدهم را برای تیمش بازی کنند اما به نظر می‌رسد اگر اوضاع به همین ترتیب پیش برود، آنگاه این هواداران کم صبر و عصبانی به بزرگترین دشمن مربی هلندی تبدیل خواهند شد.
 

دیدگاهها