کد خبر : 1837582 | 19 مرداد 1401 ساعت 14:53 | 608 بازدید | 0 دیدگاه

نایب قهرمانی تیمی4در 100 متر

چهار مدال توسط شناگران نیروهای مسلح

تیم شنای نیروهای مسلح با مسئولیت ارتش جمهوری اسلامی ایران، موفق به کسب ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز در بخش‌های تیمی و انفرادی مسابقات دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش های جهان (سیزم) شد.

چهار مدال توسط شناگران نیروهای مسلح

به گزارش ورزش سه به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم حسین امیدی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش و سرپرست تیم‌های شنا، جهت یابی، والیبال و پنجگانه نظامی نیروهای مسلح در رقابت‌های دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش های جهان،  درباره شرایط رقابت‌های شنا و وضعیت تیم شنا نیروهای مسلح گفت: با تلاشی که داشتیم تا چهارمین روز از مسابقات توانستیم ۴ مدال رنگارنگ کسب کنیم و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص دهیم. سطح برگزاری مسابقات بسیار بالا و رقابت بین شناگران در اوج حساسیت قرار دارد؛ درتمامی ماده‌ها شناگران جوان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اختلاف بسیار ناچیزی از کسب مدال طلا بازماندند که این اتفاق فقط به دلیل کم تجربگی و استرس بالای مسابقات است.
امیر سرتیپ دوم امیدی افزود: این امید را داریم که در رقابت‌های جهانی و المپیک سیزم آتی که برگزار خواهد شد، این شناگران مدال‌های خوش رنگتری به دست آورند.
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش گفت: امیدواریم با تلاش و غیرت ورزشکاران رشته شنا بتوانیم با کسب مدال طلا، پایان بخش سومین دوره رقابت‌های دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش‌های جهان باشیم و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در بیاوریم.

دیدگاهها