کد خبر : 1837630 | 20 مرداد 1401 ساعت 00:23 | 38.1K بازدید | 12 دیدگاه

گری نویل:

انتقال دی‌یونگ به چلسی برای یونایتد وحشتناک است

گری نویل می‌‌‌گوید انتقال احتمالی فرانکی دی‌یونگ از بارسلونا به چلسی اگر عملی شود برای منچستریونایتد اتفاقی وحشتناک و مایه شرمساری خواهد بود.

انتقال دی‌یونگ به چلسی برای یونایتد وحشتناک است

به گزارش "ورزش سه"، در طول تابستان یکی از شایعات مهم نقل و انتقالاتی منچستریونایتد انتقال فرانکی دی‌یونگ به این باشگاه بود. یونایتدی‌ها این ستاره هلندی را به عنوان مهم‌ترین خرید تابستانی‌شان هدف‌گذاری کرده بودند اما در حالیکه به آخرین روزهای پنجره نقل و انتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم به نظر می‌رسد دی‌یونگ با یونایتد فاصله‌ای بیشتر از همیشه دارد.

آنچه این پرونده را برای شیاطین سرخ پیچیده‌تر کرده شایعاتی است که در روزهای اخیر مطرح شده است. بر اساس این شایعات، در صورتی که ستاره هلندی از اصرار برای ماندگار شدن در بارسا دست بردارد احتمال پیوستن او به چلسی به مراتب بیشتر از یونایتد خواهد بود.

این شایعه هواداران شیاطین سرخ را عصبانی کرده است. یکی از ستاره‌های سابق یونایتد می‌گوید این انتقال اگر انجام شود نه تنها برای این باشگاه مایه شرمساری است بلکه حضور دی‌یونگ در رقیبی مثل چلسی، از نظر فوتبالی هم برای یونایتد وحشتناک خواهد بود.

گری نویل در این باره گفت:" اگر یونایتد نتواند دی‌یونگ را جذب کند همه ما خجالت‌زده می‌شویم. بعد از آن همه تلاش و شایعه مگر می‌شود؟ اما اگر او به چلسی برود، برای ما واقعا فاجعه خواهد بود.

این پرونده سه حالت دارد. یا او به یونایتد می‌آید که از هر نظر عالی است. یا در بارسا می‌ماند که تا حدودی برای یونایتد ناراحتی دارد چون آن همه تلاش به نتیجه نمی‌رسد. اما گزینه سوم آنقدر بد است که حتی نمی‌خواهم به آن فکر کنم. اگر دی‌یونگ به چلسی برود که رقیب ما در لیگ برتر است از همه نظر بد است. نه تنها باشگاه شرمسار می‌شود بلکه ما هافبکی عالی را در تیم رقیب می‌بینیم؛ آن هم کسی که سالها شاگرد سرمربی ما بوده است".

دیدگاهها