کد خبر : 1837987 | 22 مرداد 1401 ساعت 01:28 | 58.3K بازدید | 10 دیدگاه

رسمی: همه خریدهای بارسا ثبت شدند، جز یک نفر

باشگاه سرانجام توانست خریدهای جدیدش را به طور رسمی ثبت کند و تنها ژول کُنده، مدافع فرانسوی، هنوز در فهرست باشگاه کاتالانی قرار نگرفته است.

رسمی: همه خریدهای بارسا ثبت شدند، جز یک نفر

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا تابستان پر ماجرایی را سپری کرد و سرانجام در آستانه شروع فصل جدید، ژاوی، سرمربی آبی و اناری‌ها، نفسی به راحتی کشید زیرا این باشگاه با فعال کردن چهارمین اهرم اقتصادی، توانست نام روبرت لواندوفسکی، رافینیا، فرانک کسیه، آندریاس کریستینسن و همین طور دو بازیکنی که قراردادشان را تمدید کردند یعنی عثمان دمبله و سرجی روبرتو را ثبت کند.

لواندوفسکی می‌تواند از هفته اول لالیگا بارسا را همراهی کند.

در این بین تنها ژول کُنده هنوز خارج از لیست بارسایی‌ها قرار دارد که برای ثبت قرارداد او، این باشگاه باید در چند روز آینده یکی از بازیکنانش را بفروشد.
بارسایی‌ها در چند روز گذشته روزهای پرالتهابی را سپری کردند زیرا به نظر می‌رسید که زمان برای آنها در حال از دست رفتن است اما بعد از جلسه شب گذشته خوان لاپورتا با معاونانش، متئو آلِمانی و رافا یوسته، آنها تصمیم گرفتند که 24.5 درصد از سهام بارسا استودیو را به کمپانی اورفئوس مدیا متعلق به خائومه رورس بفروشند.

ژول کُنده تنها خرید جدید بارساست که هنوز قراردادش ثبت نشده است.

به این ترتیب آن‌ها توانستند صورت مالی‌شان را با شرایط مورد نظر لالیگا هماهنگ کنند و جمعه صبح مدارک مورد نیاز را برای لالیگا فرستادند که مورد تایید قرار گرفت.
با توجه به اینکه بررسی مدارک زمان‌بر بود، بارسایی‌ها نگران بودند که نتوانند از خریدهای جدیدشان در دیدار فردا شب مقابل رایو وایه‌کانو، استفاده کنند اما با تایید لالیگا، نفسی به راحتی کشیدند.
 

دیدگاهها