کد خبر : 1838078 | 22 مرداد 1401 ساعت 16:21 | 2.2K بازدید | 0 دیدگاه

استقبال از کاروان اعزامی به رقابت‌های سیزم 2022

کاروان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسابقات المپیک دانشجویان ارتش‌های جهان (سیزم) با کسب ۱۴ مدال به کار خود پایان داد و امروز صبح با استقبال گرم مسئولین ورزش نیروهای مسلح، ارتش و فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به میهن اسلامی بازگشتند.

استقبال از کاروان اعزامی به رقابت‌های سیزم 2022

به گزارش "ورزش سه" از روابط عمومی ارتش، سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش‌های جهان (سیزم) در هفت رشته ورزشی شنا، والیبال، پنجگانه نظامی، جهت‌یابی، دوومیدانی، تیراندازی و بیاتلون تابستانی (دوگانه) از 13 لغایت 21 مرداد ماه در شهر سن پترزبورگ روسیه برگزار شد .
رشته های شنا، والیبال، جهت یابی و پنجگانه نظامی با مسئولیت و سرپرستی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین تیم های تیراندازی و دو و میدانی با مسئولیت و سرپرستی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در قالب کاروان دانشجویان نیروهای مسلح اعزام شدند.
کاروان 76 نفره ایران که در شش رشته با 20 کشور رقابت کرد، در پایان موفق به کسب یک طلا، شش نقره و هفت برنز شد و در مجموع 14 مدال کسب کرد.

رشته‌های مدال‌آور ایران در این مسابقات به شرح زیر است:
والیبال: یک طلا
شنا: سه نقره و دو برنز
جهت‌یابی: یک برنز
دوومیدانی: دو نقره و دو برنز
تیراندازی: یک نقره و  دو برنز
لازم به توضیح است، حسن چم کلانی و مصطفی زرین افضل از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و مسعود یزدان پناه از کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به عنوان رؤسای کمیته های تیراندازی، دو و میدانی و والیبال در این دوره از رقابت ها در کسوت مسئولین برگزاری مسابقات به دعوت شورای عالی ورزش ارتش های جهان(سیزم ) حضور داشتند .
 

دیدگاهها