کد خبر : 1838269 | 23 مرداد 1401 ساعت 14:56 | 9K بازدید | 10 دیدگاه

تلاش جهادی انزلی‌چی‌ها

ملوان به دنبال میزبانی از استقلال در استادیوم قایقران

بازی برابر استقلال در استادیوم سیروس قایقران یکی از انگیزه‌های حیثیتی مدیران این باشگاه و خواسته بزرگ هوادارانش محسوب می‌شود.

ملوان به دنبال میزبانی از استقلال در استادیوم قایقران

به گزارش "ورزش سه"، ملوان در بازگشت دوباره به لیگ برتر در هفته اول مقابل پیکان در تهران شکست خورد و اکنون در دومین بازی خود باید برابر استقلال قرار گیرد. تیمی که در استادیوم آزادی برابر سپاهان شکست خانگی را متحمل شد و نمی‌خواهد از بازی دوم دست خالی خارج شود.

اکنون اما حرف و حدیث درباره میزبانی ملوان از استقلال در قزوین شدت یافته و مسوولان سازمان لیگ مدعی مشکلاتی در استادیوم سیروس قایقران هستند که مانع از میزبانی انزلی‌چی‌ها برابر آبی‌پوشان می‌شود. مدیران ملوان اما موفق شده‌اند عمده ایرادات وارد شده به استادیوم سیروس قایقران را برطرف کرده و تنها موضوع باقیمانده مربوط به گیت‌های ورودی تماشاگران است.

این موضوع نیز به شدت تحت بررسی و به نتیجه رسیدن است تا ملوان تا پیش از بازی حساس برابر استقلال، مشکلی از این بابت نداشته باشد. از سوی دیگر قوت گرفتن شایعه عدم حضور تماشاگران در بازی هفته دوم، باعث شده تا آنها بیش از گذشته نسبت به میزبانی خود در استادیوم سیروس قایقران امیدوار باشند.

دیدگاهها