کد خبر : 1838350 | 23 مرداد 1401 ساعت 22:48 | 16.6K بازدید | 16 دیدگاه

تقدیر گل‌گهری‌ها از رکورد بی‌نظیر قلعه‌نویی (عکس)

باشگاه گل‌گهر سیرجان در حاشیه تمرین این تیم از امیر قلعه‌نویی و رکورد خارق العاده‌اش تقدیر کرد.

تقدیر گل‌گهری‌ها از رکورد بی‌نظیر قلعه‌نویی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دو گل تماشایی نوید عاشوی و رضا شکاری مقابل تراکتور علاوه‌بر اینکه سه امتیاز حساس هفته ابتدایی فصل را به نام گل‌گهر زد، سبب شد تا رکوردی خیره کننده برای امیر قلعه‌نویی هم ثبت بشود و این مربی با تجربه و کارکشته فوتبال ایران از امتیاز هزار عبور کند.
قلعه‌نویی تا پایان لیگ بیست و یکم موفق به کسب 999 امتیاز با تیم‌های مختلف شده بود. البته اگر هفت امتیاز فصل گذشته گل‌گهر هم لحاظ می‌شد، پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر دربازی‌های پایانی لیگ بیست و یکم در دوران بلند مربیگری از امتیاز هزار گذر می‌کرد.

این اتفاق بی‌نظیر از شب گذشته فضای فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داده و بسیاری از رسانه‌ها به شیوه‌های مختلف به ثبت این آمار شگفت انگیز توسط امیر قلعه‌نویی و تقدیر از این مربی خستگی‌ناپذیر پرداخته‌اند.
در همین راستا باشگاه گل‌گهر سیرجان نیز که مانند استقلال، سپاهان و تراکتور بیشترین امتیازات لیگ برتری‌اش را با امیر قلعه‌نویی کسب کرده بیکار ننشست و با فراهم کردن مراسمی در حاشیه تمرین این تیم پس از مصاف با تراکتور از امیر قلعه‌نویی چهره ویژه فوتبال ایران برای گذر از امتیاز هزار که برای بسیاری از مربیان رسیدن به آن آرزو است، تقدیر کرد.

دیدگاهها