کد خبر : 1838359 | 24 مرداد 1401 ساعت 00:09 | 43.5K بازدید | 8 دیدگاه

بایرنی‌ها مبهوت نمایش‌های ستاره 19 ساله

جمال موسیالا، ستاره جوان بایرن، یک بار دیگر موفق شد برای تیمش گلزنی کند و این تحسین سرمربی و مدیران این باشگاه را به‌همراه داشت.

بایرنی‌ها مبهوت نمایش‌های ستاره 19 ساله

به گزارش "ورزش سه"، موسیالا که در دیدار هفته اول مقابل آینتراخت فرانکفورت دو بار دروازه حریف را باز کرده بود، در دیدار امشب بایرن مقابل وولفسبورگ هم یک گل تماشایی به ثمر رساند. 
این ستاره 19 ساله یکی از نامزدهای کسب جایزه امسال پسر طلایی است که توسط نشریه توتو اسپورت به بهترین بازیکن زیر 21 سال داده می‌شود. حسن صالح حمیدزیچ معتقد است در صورتی‌که موسیالا به این جایزه برسد، این دستاوردی برای کل باشگاه بایرن خواهد بود.
مدیر ورزشی بایرن به خبرنگاران گفت:" او واقعا استعداد خارق‌العاده‌ای است؛ چیزی فراتر از فقط یک استعداد. رسیدن جایزه پسر طلایی به او، یک جایزه برای کل باشگاه خواهد بود، نه فقط جمال.”

الیور کان، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، هم گفت:" او شروع بسیار خوبی در این فصل داشت و در حال حاضر فوتبال فوق‌العاده‌ای به نمایش می‌گذارد. چنین گل‌هایی را خیلی نمی‌بینید. واقعا فوق‌العاده بود."
یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، نیز از اینکه این ستاره جوان از سوی هواداران تیم تشویق شد، ابراز خشنودی کرد.
او گفت:" موسیالا بازیکنی متواضع است که همیشه می‌خواهد یاد بگیرد و پیشرفت کند. از اینکه امروز هواداران ایستاده تشویقش کردند، خیلی خوشحالم. امیدوارم جمال در آینده هم عملکردی مثل بازی امروز داشته باشد و گل‌های بیشتری بزند."

موسیالا در دیدار امشب به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

دیدگاهها