کد خبر : 1838369 | 24 مرداد 1401 ساعت 08:33 | 5.8K بازدید | 2 دیدگاه

پاکدل: با ناداوری به فینال نرسیدیم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: انتقام شکست سال گذشته مقابل عربستانی‌ها را گرفتیم.

پاکدل: با ناداوری به فینال نرسیدیم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علیرضا پاکدل پس از کسب مدال برنز تیم ملی هندبال مردان کشورمان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، اظهار داشت: کسب این مدال را به جامعه هندبال تبریک می‌گویم. گرچه همه در بازی برابر قطر در نیمه نهایی دیدند حق ما حضور در فینال بود اما اسیر اتفاقاتی شدیم. نیمه اول از نظر فنی یک مقدار خوب نبودیم و در کل بازی داوران ترک به شدت ضعیف قضاوت کردند و حق ما را در چند صحنه حساس تضییع کردند.

وی در ادامه افزود: علی رغم اینکه چند بازیکن ما محروم شدند و یکی دو بازیکن ما مصدوم شدند و بیش از یک نیمه را با 8-9 بازیکن ادامه دادیم اما با غیرت و جنگندگی مثال زدنی ایرانی و با هدایت خوب مربیان هم مقام سوم را گرفتیم و هم انتقام شکست سال گذشته در خاک عربستان را از این تیم گرفتیم.

رئیس فدراسیون هندبال تاکید کرد:حق بر این بود که در این تورنمنت ایران و عربستان در فینال بازی می‌کردند اما در دیدار با قطر اتفاقاتی افتاد و داوران ترک ضعیف قضاوت کردند. بحث تعمدی بودن را مطرح نمی‌کنیم اما داورانی که در این تورنمنت بودند را در هیچ کجا ندیده بودم و مبتدی بودند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه مدال برنز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی آغازی برای تیم ملی برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی جهان و شاد کردن دل مردم باشد، گفت: از اهالی هندبال، مربیان زحمتکش در شهرستان‌ها، هیئت‌ها و همه کسانی که در هندبال زحمت می‌کشند، تشکر می‌کنم و ما به عنوان خادم آنها تلاش می‌کنیم که نتیجه زحمات آنها به بار بنشیند و هندبال ما در تمام آوردگاه ها موفق شود. 

پاکدل در پایان یادآوری کرد: از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم انصافا از جان مایه گذاشتند و 60 دقیقه در یک جنگ نابرابر با 10 بازیکن در مقابل 16 بازیکن عربستان جنگیدند.

دیدگاهها