کد خبر : 1841590 | 10 شهریور 1401 ساعت 17:09 | 25.6K بازدید | 3 دیدگاه

گزارش؛

ساعات شلوغ و پرالتهاب در انتظار پاری‌سن‌ژرمن

در آخرین روز نقل و انتقالات، پی‌اس‌جی قصد دارد خرید دو بازیکن را قطعی کند، ضمن اینکه احتمالا چهار بازیکن نیز از این باشگاه جدا خواهند شد.

ساعات شلوغ و پرالتهاب در انتظار پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی پی‌اس‌جی یکی از باشگاه‌هایی است که ساعاتی پرالتهاب را پیش رو دارد. پی‌اس‌‌جی شب گذشته توانست تولوز را با سه گل شکست دهد و در پایان بازی وقتی از لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی باشگاه، در مورد روز پایانی نقل و انتقالات سوال شد، او به میلان اشکرینیار، مدافع اینتر، اشاره کرد و گفت که در تلاش هستند تا این بازیکن را جذب کنند. 

جالب اینکه او به کارلوس سولر، هافبک والنسیا، اشاره نکرد. سولر شب گذشته به پاریس رسید تا در تست‌های پزشکی پی‌اس‌جی شرکت کند. باشگاه پاریسی اخیرا فابین روئیز، هافبک اسپانیایی ناپولی، را نیز جذب کرده است. در روز پایانی نقل و انتقالات پی‌اس‌جی سخت در تلاش است تا بتواند با اینتر برای خرید اشکرینیار به توافق برسد. آخرین پیشنهاد پی‌اس‌جی که 70 + 10 میلیون یورو بود، رد شده و اینتر تنها با 80 میلیون یورو اجازه جدایی مدافع خود را صادر می‌کند.

کار اصلی پی‌اس‌جی اما به بازیکنان مازاد مربوط است. روز گذشته انتقال لئاندرو پارِدِس به یوونتوس قطعی شد. کورزاوا قرار است امروز راهی فولام شود و ادریسا گه‌یه نیز با اورتون به توافق رسیده است. 

یولیان دراکسلر که دیروز در تست‌های پزشکی بنفیکا حضور داشت، به این تیم خواهد رفت. عبدو دیالو به لایپزیش می‌رود ولی تکلیف مائورو ایکاردی و رافینیا هنوز نامشخص است. همچنین به نظر می‌رسد کیلور ناواس که با ناپولی به توافق رسیده بود نیز در نهایت ماندنی است. ناواس می‌داند که فصل جاری نیمکت نشین است ولی در نهایت ترجیح داد بماند و با جان‌لوئیجی دوناروما رقابت کند.

دیدگاهها