کد خبر : 1844317 | 27 شهریور 1401 ساعت 20:46 | 44.9K بازدید | 6 دیدگاه

تکرار گل‌سازی قبل از اردوی ملی؛

جهانبخش لقب مهندس را پس گرفت!(عکس)

نمایش درخشان و پاس گل ستاره ایرانی فاینورد برای جلوگیری از باخت سنگین این تیم کافی نبود.

جهانبخش لقب مهندس را پس گرفت!(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پس از زدن دو گل مقابل اشتروم گراتس اتریش در هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا که بهترین نمایش فصل ۲۳-۲۰۲۲ علیرضا جهانبخش را ثبت کرد، فرصتی به وجود آورد تا این ستاره ایرانی قبل از اضافه شدن به اردوی تیم ملی بازهم یک عملکرد خوب دیگر داشته باشد که همین کار را هم کرد.

ملی‌پوش ایرانی فاینورد که با صبر و انتظار برای رسیدن به ترکیب تیمش توانست به جمع ۱۱ بازیکن اصلی برسد و در دو مسابقه لیگ اردیویسه نیز پاس گل داده بود، امروز هم خیلی زود این روند را ادامه داد و موفق شد روی تک گل حساس‌ترین بازی هفته لیگ هلند موثر باشد و فاینورد را از آیندهوون پیش بیاندازد.

تیم فوتبال فاینورد در حالی که برای چهارمین مسابقه پیاپی علیرضا جهانبخش را در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۱۷ امروز(یکشنبه) در استادیوم فیلیپس، یکی از مسابقات هفته هفتم لیگ اردیویسه هلند را مقابل تیم رده سومی آیندهوون برگزار کرد که علی‌رغم نمایش هجومی و عملکرد کم‌نقص جهانبخش شکست خورد.

جهانبخش در دقیقه ۳ دیدار امروز مقابل آیندهوون با پرس روی مدافع چپ حریف و توپ‌گیری، شکل هجومی به تیمش داد و یک حمله را آغاز کرد که در ادامه خیلی زود صاحب توپ شد و با یک پاس در عرض دیدنی، اسامه ادریسی را در فرصت مناسبی قرار داد تا این بازیکن با یک شوت فنی استثنایی از پشت محوطه جریمه گل اول را بزند.

ویدئو: 260575

یاران جهانبخش که پیش از این در هیچ مسابقه‌ای از فصل جدید لیگ اردیویسه هلند باخت نداشته و پنج پیروزی و یک مساوی داشتند، در دیدار امروز مقابل آیندهوون نتوانستند به روند خوب خود ادامه بدهند و در یک جدال جذاب و نفسگیر که هفت گل به همراه داشت، در نهایت شکست خوردند.

فاینورد با گلی که در دقیقه ۸۳ دریافت کرد، با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل آیندهوون مغلوب شد تا نتواند از امتیاز ۱۶ بالا برود و با این باخت به رتبه سوم سقوط کرد تا حریف آنها موقتا صدرنشین لیگ اردیویسه هلند شود.

 جهانبخش با انداختن پا و این توپ‌گیری عالی، مقدمه ایجاد موقعیت گلزنی تیمش را به وجود آورد
جهانبخش از بین سه مدافع آیندهوون با یک پاس در عرض تماشایی ادریسی را در موقعیت خوبی قرار داد و گل اول فاینورد را ساخت

علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی فاینورد پس از درخشش در لیگ اروپا و زدن دو گل مقابل اشتروم گراتس اتریش، امروز سومین پاس گل فصل خود در لیگ اردیویسه را داد و در رده سوم جدول برترین پاسورهای لیگ هلند قرار گرفت.

این ملی‌پوش ایرانی که سابقه کسب عنوان بهترین بازیکن فصل هلند و قرار گرفتن در رتبه دوم جدول برترین پاسورهای لیگ اردیویسه را همراه با تیم آلکمار دارد، امسال هم امیدوار است این موفقیت را همراه با فاینورد تکرار کند.

دیدگاهها