کد خبر : 1844748 | 30 شهریور 1401 ساعت 15:07 | 4K بازدید | 3 دیدگاه

خیبر در قامت مدعی؛ تیمی که نمی‌بازد

خیبر در هفته پنجم رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور به سه امتیاز حیاتی و مهم دست پیدا کرد.

خیبر در قامت مدعی؛ تیمی که نمی‌بازد

به گزارش "ورزش سه"، این تیم در خانه ون پارس که پیش از این بازی با استعفای سرمربی خود مواجه شد با گل دقیقه 29 سینا حاتمی یک بر صفر پیروز شد تا شمار امتیازاتش به عدد 9 برسد و در رده چهارم جدول قرار بگیرد.

بعد از گلی که تیم خیبر به ثمر رساند طبیعی بود تیم میزبان برای جبران گل خورده تلاش کند اما خیبر با دفاع منطقی و در نهایت اداره بازی به سه امتیاز شیرین دست پیدا کرد. یکی از تغییرات مثبت تیم خیبر که به طور حتم به این تیم برای رسیدن به لیگ برتر در فصل جاری کمک خواهد کرد؛ عادت به نباختن است. دروازه این تیم در 5 بازی تنها یک بار باز شده است. در ادامه مسیر خیبر همان طور که به نباختن عادت کرده به بردن عادت کند و این بردها را تکرار کند؛ بدون شک یکی از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر خواهد بود.

به نظر می رسد یکی از مشکلات تیم خیبر در فصول اخیر جوی است که بر این تیم سایه افکنده؛ اینکه تحت هر شرایطی باید برنده از میدان خارج شود و نتیجه ای غیر از این ناکامی است. این در حالی است که تنها مدعی صعود به لیگ برتر خیبر نیست و نکته مهمی که به تیم برای صعود به لیگ برتر کمک کند انتقال آرامش به تیم است و اینکه در تورنمنتی که در 34 هفته برگزار می شود؛ ناکامی در چند بازی از نظر کسب نتیجه طبیعی است و در چنین شرایطی است که حمایت از کادر فنی معنی پیدا می کند. البته در هفته های اخیر عبدی، مالک باشگاه خیبر حمایت جامعی از فراز کمالوند داشت و اعلام کرد او تا زمانی که بخواهد می تواند مربی خیبر باشد.

دیدگاهها