کد خبر : 1845246 | 03 مهر 1401 ساعت 20:24 | 91.3K بازدید | 28 دیدگاه

صمیمیت با رشفورد؛

رفیق جدید رونالدو در رختکن یونایتد کیست؟

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد در هفته‌های اخیر با مارکوس رشفورد دوست صمیمی شده است.

رفیق جدید رونالدو در رختکن یونایتد کیست؟

به گزارش "ورزش سه"، چند هفته قبل کریستیانو رونالدو در رختکن ناراحت بوده و برخی از بازیکنان بابت اینکه او تمرینات پیش فصل زیر نظر اریک تن هاخ را از دست داده و در کمپ کارینگتون بسیار غمگین و بی روحیه حاضر می شد، ناامید شده بودند. اما از زمانی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی پایان یافت و شایعات رفتن این بازیکن از یونایتد نیز تمام شد، به نظر حال رونالدو نیز بهتر شد و از آن مقطع بود که رفاقت شدیدی بین این بازیکن و مارکوس رشفورد ایجاد شد.

رونالدو در هفته های اخیر اغلب وقت خود را با ستاره انگلیسی یونایتد گذرانده، درباره فوتبال صحبت می‌کرد و انتقادات سازنده‌اش را مستقیما به خود رشفورد انتقال می داد تا باعث پیشرفت این بازیکن شود. جالب اینجاست خود رشفورد نیز از این رفتار رونالدو شگفت زده شده، زیرا او و ستاره پرتغالی برای قرار گرفتن در یک پست در ترکیب ثابت منچستریونایتد مبارزه کرده و هر دو مهاجم نوک هستند. اما رونالدو در این مدت تلاش کرده باعث پیشرفت رشفورد شود و در واقع رقیب اصلی خود را به سمت جلو سوق داده است.

ستاره انگلیسی و جوان یونایتد نیز بابت این رفتار رونالدو به شدت از او تشکر کرده و قدردان لطف این مهاجم بزرگ بوده است. جالب اینجاست بعد از چند ماه دوری از ترکیب تیم ملی انگلیس، مارکوس رشفورد اخیرا دوباره توسط گرت ساوت گیت دعوت شده و احتمالا در جام جهانی 2022 نیز حاضر خواهد بود. پس به نظر می رسد توصیه های رونالدو اثربخش بوده و به درخشش این ستاره جوان در فصل جاری کمک کرده است.

دیدگاهها