کد خبر : 1845662 | 07 مهر 1401 ساعت 01:10 | 14.9K بازدید | 10 دیدگاه

رحمتی با ۲ برد آماده شروع لیگ(عکس)

شاگردان رحمتی با دو برد متوالی در دیدارهای تدارکاتی به استقبال دیدار با ملوان می‌روند.

رحمتی با ۲ برد آماده شروع لیگ(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، وقفه لیگ برتر شرایطی برای تیم‌ها به وجود آورد تا از نظر تاکتیکی و هماهنگی بازیکنان به شرایط بهتری برسند و با انجام دیدارهای تدارکاتی خود را آماده شروع دوباره مسابقات کنند که در این مدت، آلومینیوم اراک با انجام دو بازی دوستانه و دو برتری خود را در شرایط مسابقه قرار داد.

1748714

شاگردان سید مهدی رحمتی که قبل از تعطیلات لیگ برتر یک تساوی ارزشمند در ورزشگاه نقش جهان مقابل سپاهان داشتند، حالا با انجام تمرین در وقفه بازی‌ها به هماهنگی بیشتری نسبت به گذشته رسیده‌اند و خود را برای دیدار هفته هفتم برابر ملوان انزلی آماده کرده‌اند.

آلومینیوم اراک علاوه بر تمرینات جدی در هفته‌های اخیر، دو دیدار تدارکاتی هم مقابل شاگردان حمید فرزانه و مهدی تارتار انجام داد که در هر دو مسابقه توانست به پیروزی دست پیدا کند تا نشان بدهد به آمادگی بهتری رسیده و این شانس را دارد تا در جدال لیگ برتری برابر ملوان انزلی نیز صاحب سه امتیاز شود.

1748713

شاگردان رحمتی با برتری مقابل کیان‌سام بابل و ذوب‌آهن و عدم دریافت گل در هر دو مسابقه، بهترین استفاده را از تعطیلات لیگ برتر داشتند و حالا سعی دارند نخستین پیروزی خانگی خود در فصل جدید را مقابل ملوان انزلی جشن بگیرند.

دیدگاهها