کد خبر : 1845716 | 07 مهر 1401 ساعت 14:48 | 7.4K بازدید | 15 دیدگاه

آنری: VAR لذت فوتبال را از بین می‌برد

تیری آنری، اسطوره فوتبال فرانسه، مدعی شد تکنولوژی بازیبینی صحنه، لذت فوتبال را از بین برده است.

آنری: VAR لذت فوتبال را از بین می‌برد

به گزارش "ورزش سه"، در چند سال اخیر و بعد از ورود VAR به دنیای فوتبال، تغییرات فراوانی در این ورزش رخ داده و این تحول مورد پسند برخی بوده و گاهی نیز تعدادی از اهالی فوتبال می گویند هنوز به این تکنولوژی عادت نکرده اند. حالا تیری آنری، ستاره سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه آرسنال، به انتقاد از تاخیر در تصمیمات VAR پرداخته و اذعان داشت حتی یک بازیکن نمی داند باید بعد از گلزنی جشن بگیرد یا خیر.

تیری آنری گفت: "در فوتبال ما هنوز عقب هستیم و چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. آنچه من در فوتبال آمریکایی، راگبی، کریکت یا تنیس و ورزش های مشابه می‌توانم ببینم، اخذ تصمیمات سریع و آنی است. اما در مورد VAR آنچه من را عصبانی کرده، این است که تصمیمات به اندازه کافی سریع نیست. این VAR نیست که باید تصمیم بگیرد و با این تکنولوژی فقط باید وضعیت را بررسی کرد.

من علاقه دارم بازی در جریان باشد. زمانی که بازی می کردم بعد از گلزنی جشن می گرفتم و این یکی دیگر از موارد دشوار VAR است. گاهی اوقات شما حتی نمی دانید که آیا باید بالا پریده و جشن بگیرید یا نه. آیا باید خوشحالی کرده و جشن بگیرم؟ VAR لذت فوتبال را از بین می برد."

دیدگاهها