کد خبر : 1845785 | 07 مهر 1401 ساعت 23:30 | 24.1K بازدید | 8 دیدگاه

واکنش نبی به دو دستگی بازیکنان تیم ملی

مدیر تیم ملی فوتبال ایران شایعه اختلاف بین بازیکنان در اردوی اتریش را تکذیب کرد.

 واکنش نبی به دو دستگی بازیکنان تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در حالی اردوی خود در اتریش را به پایان رساند و دو مسابقه دوستانه انجام داد که طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اختلاف و دو دستگی بین تعدادی از بازیکنان مطرح شده بود ولی حالا نایب رئیس اول فدراسیون این موضوع را رد و بر انسجام آنها تاکید کرد.

محمدمهدی نبی، مدیر تیم ملی فوتبال ایران، در بازگشت از اتریش عنوان کرد: اردوی ۱۲ روزه‌ای در وین اتریش پشت سر گذاشتیم که بازیکنان صبح و عصر تمرینات‌شان را انجام می‌دادند و علاوه بر اینکه کی‌روش آنالیز حریفان را در جلسات فنی داشت، اردو از نظم خاصی برخوردار بود که اخلاق حرفه‌ای و انضباط نیز در آن دیده می‌شد و انگیزه لازم برای تمرین و مسابقه نیز وجود داشت.

او با تاکید بر نتایج دو مسابقه تدارکاتی ابراز کرد: مقابل اروگوئه که نایب قهرمان آمریکای جنوبی بود، خیلی راحت به برتری رسیدیم و برابر قهرمان آفریقا نتیجه خوبی کسب کردیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال یادآور شد: دومین مسابقه مقابل سنگال می‌توانست خیلی بهتر باشد ولی تمرکز کمتر شده بود، اما با این حال بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و نتیجه قابل قبولی گرفتیم.

نبی در واکنش به شایعه دو دستگی بین بازیکنان تیم ملی در اردوی اتریش اظهار کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. شرایط فنی و نتیجه خوب تیم ملی در دو دیدار تدارکاتی مشخص بود و تیم عملکرد قابل قبولی هم داشت.

مدیر تیم ملی فوتبال اضافه کرد: اردوی منظمی در اتریش داشتیم و همبستگی بین بازیکنان وجود داشت. هدف آن رسانه‌ها نیز که این مسائل را مطرح کردند، کاملا مشخص است.

دیدگاهها