کد خبر : 1845850 | 08 مهر 1401 ساعت 16:32 | 27.8K بازدید | 13 دیدگاه

تنش جدید در رابطه لورکوزن و بایرن؛ پدیده 19ساله آلمانی

روزنامه آلمانی بیلد می‌گوید برنامه بایرن مونیخ برای شکار یکی از پدیده‌های جوان لورکوزن یکی دیگر از حساسیت‌های دیدار امشب دو تیم در بوندس‌لیگا است.

تنش جدید در رابطه لورکوزن و بایرن؛ پدیده 19ساله آلمانی

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ و بایر لورکوزن امشب یکی از حساس‌ترین دیدارهای نیم‌فصل اول بوندس‌لیگا را برگزار می‌کنند. اما علاوه بر حساسیت سنتی دیدارهای این دو باشگاه بزرگ آلمانی دیدار امروز دو تیم با حضور یک پدیده جوان در ترکیب لورکوزن حساسیتی جدید پیدا کرده است.

فلوریان ویرتس 19ساله در فصل جاری با درخشش خارق‌العاده در ترکیب لورکوزن نگاه‌ها را به خود جلب کرده و در آلمان از او به عنوان پدیده جدید فوتبال این کشور یاد می‌شود. در هفته‌های جاری عده زیادی خواهان دعوت ویرتس به تیم ملی در آستانه جام جهانی بودند.

روزنامه آلمانی بیلد امروز در گزارش مدعی شد بایرن مونیخ فلوریان ویرتس را به عنوان یکی از هدف‌های نقل و انتقالاتی خود انتخاب کرده و از هم‌اکنون آماده می‌شود تا او را تابستان آینده به مونیخ منتقل کند. برنامه‌ای که لورکوزن از آن مطلع شده و باعث عصبانیت این باشگاه از بایرن شده است.

این در حالی است که ویرتس با لورکوزن تا سال 2027 قرارداد دارد ولی بیلد مدعی است اگر لورکوزنی‌ها نتوانند امسال سهمیه حضور در چمپیونزلیگ سال آینده را بدست بیاورند احتمال اینکه ویرتس هم خواهان انتقال به باواریا بشود افزایش می‌یابد.

بیلد می‌گوید ویرتس از کودکی هوادار بایرن بوده و از زمانی که در رده جوانان لورکوزن بازی می‌کرد تماس‌هایی بین او و بایرن مونیخ برقرار بود. فصل گذشته او در شهر مونیخ ملاقاتی سری با مسئولین بایرن برگزار کرد و ملاقات‌های مخفیانه بین دو طرف همچنان ادامه دارد. مدیریت برنامه‌های این پدیده جوان آلمانی بر عهده پدر او است و گفته می‌شود فلوریان و پدرش علاقه دارند او فوتبالش را در مونیخ ادامه دهد.

دیدگاهها