کد خبر : 1845914 | 09 مهر 1401 ساعت 10:19 | 89.5K بازدید | 13 دیدگاه

هواداران باعث افزایش انگیزه ما می‌شوند

طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم

مهاجم ایرانی پورتو می‌گوید با توجه به اتفاقاتی که در ایران می‌گذرد، نتوانستم گل‌های تیم را جشن بگیرم.

طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم

به گزارش "ورزش سه"، یک شب فوق‌العاده دیگر برای مهدی طارمی و پورتو رقم خورد. آبی و سفیدهای بندرنشین توانستند نخستین شکست فصل را به براگا تحمیل کرده و این تیم را با 4 گل در هم بکوبند. مهاجم ایرانی نیز در این بازی یک پاس گل داد، روی 2 گل تیمش نیز آخرین پاس منجر به گلسازی را به هم‌تیمی‌هایش رساند و عامل اخراج مستقیم گلر حریف بود.

طارمی در این بازی همه کار کرد و تنها در باز کردن دروازه حریف ناکام بود. نکته جالب در این بازی، عدم خوشحالی مهاجم ایرانی روی گل های پورتو بود که همین مسئله نیز باعث شد تا در پایان دیدار شب گذشته و در مصاحبه پس از بازی، از او در این خصوص سوال شود.

طارمی درخصوص خوشحالی نکردن پس از گل‌های پورتو گفت: من هم خوشحالم و هم غمگین. برای پورتو خوشحالم، چون ما بازی را بردیم. اما با توجه به اتفاقاتی که در ایران می گذرد، نتوانستم گل‌ها را جشن بگیرم. به احترام مردمم نتوانستم این کار را انجام دهم. من هم به خاطر آنها اینجا هستم.

او درباره بازی نیز گفت:ما بهترین موقعیت‌ها را داشتیم و و کارمان را خوب انجام دادیم. خوشبختانه به پیروزی رسیدیم. بازی در دراگائو همیشه فوق‌العاده است. هواداران ما فوق‌العاده هستند. آنها باعث افزایش انگیزه ما می‌شوند.

1749102

دیدگاهها