کد خبر : 1846245 | 10 مهر 1401 ساعت 23:38 | 46.3K بازدید | 6 دیدگاه

شوخ‌طبع، اغراق‌آمیز و غافل‌گیرکننده

فیروز کریمی و کنفرانس خبری؛ همان همیشگی!

سرمربی نفت آبادان در اولین تجربه هدایت این تیم در لیگ برتر اظهارات عجیبی مطرح کرد.

فیروز کریمی و کنفرانس خبری؛ همان همیشگی!

به گزارش "ورزش سه" شنیدن صحبت‌های طنز و بامزه از فیروز کریمی در نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقه توقعی است که همیشه برآورده می‌شود. اما این بار آقا فیروز در بازگشت مجدد به لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که حتی تصورش هم دشوار است.

در شرایطی که هر مربی‌ای که یک تیم را در میانه فصل تحویل می‌گیرد در اولین اقدام برای برطرف کردن نقاط ضعف آن تیم، تماشای فیلم بازی‌های گذشته و آنالیزهای مربوط به بازیکنان را در دستور کار قرار می‌دهد، فیروز کریمی در اظهار نظری کاملا برعکس، در نشست خبری بعد از مسابقه مدعی شد بازی‌های قبلی نفت را ندیده است!

کریمی که بعد از حضور روی نیمکت تراکتور در ابتدای لیگ بیست و یکم تا به امروز از سطح اول فوتبال ایران دور بوده، در خلال صحبت‌هایش بعد از کسب تساوی ارزشمند مقابل تیم قدرتمند مس رفسنجان در اولین تجربه هدایت صنعت نفت، گفت:"  اگر شانس داشتیم می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. طرفداران ما را ببخشند. ماحصل تمرینات‌مان آنچه دیدند بود. من بازی‌های قبل را ندیده‌ام اما هواداران از این بازی ابراز رضایت می‌کردند و لذت برده بودند. ان‌شاءالله مورد قبول رسانه‌ها هم باشد."

صحبت‌های سرمربی 64 ساله صنعت نفت وقتی جالب‌تر می‌شود که به صحبت‌های اول فصل ساکت در خصوص ژوزه مورایس رجوع می‌کنیم؛ جایی که مدیرعامل سپاهان گفته بود مورایس پیش از بستن قرارداد با سپاهان تمام بازی‌های فصل گذشته این تیم را دیده بود.

البته این تنها بخش جالب کنفرانس آقا فیروز نبود. او در بخشی از نشست که به سوال و جواب پیرامون گل مشکوک به آفساید نفت گذشت هم اظهارات جالبی داشت؛ ابتدا در مورد قضاوت مربی حریف از این صحنه قاطعانه گفت: ربیعی نباید در این مورد اظهارنظر کند! او در ادامه وقتی با صحبت خبرنگاران در خصوص قطعی بودن آفساید طبق تصاویر تلویزیونی مواجه شد گفت: آیا شما دیده‌اید؟ چه کسی این صحنه را تأیید کرد؟

بخش جالب‌تر کنفرانس سرمربی صنعت نفت در بازگشت دوباره به لیگ، به تحلیل گل‌های دو تیم مربوط می‌شود. کریمی ابتدا گل تیم حریف را به جالب‌ترین شکل ممکن زیر سوال می‌برد و بعد به تمجید از گل تیم خودش می‌پردازد: بینی و بین‌الله موقعیتی که آنها گل کردند اصلاً موقعیت نبود. بازیکن ما به هوا پرید و بچه‌ بازی درآورد. توپ اصلاً برای خودش بود. گلی که ما زدیم هم شوت از پشت محوطه را خوب زدیم و هم جابه‌جایی داشتیم و شوت زدیم. هم توپ بلوکه شده را خوب زدیم و هم ضربه‌ای که میرجوان به زاویه مخالف زد خوب بود. شکل گل داشت.

به هرحال با حضور مجدد فیروز کریمی در لیگ برتر، به جذابیت‌های لیگ بخصوص در نشست‌های خبری افزوده خواهد شد.

دیدگاهها