کد خبر : 1846717 | 13 مهر 1401 ساعت 23:27 | 59.2K بازدید | 54 دیدگاه

جیمی کاراگر:

انگلیس؟ نه، کاش جام جهانی به لیونل مسی برسد

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول و تیم ملی انگلیس، می‌گوید آرزویش این است آرژانتین و لیونل مسی قهرمان جام جهانی 2022 قطر شوند.

انگلیس؟ نه، کاش جام جهانی به لیونل مسی برسد

به گزارش "ورزش سه"، جیمی کاراگر در یک برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی کرد که احتمالا به مذاق هموطنانش خوش نخواهد آمد. کاراگر که سابقه بازی در تیم ملی انگلیس را دارد به جای آرزوی قهرمانی سه‌شیرها در جام جهانی قطر گفت دوست دارد آرژانتین جام قهرمانی را بدست بیاورد تا جام طلایی را در دستهای لئو مسی ببیند.

اینکه جام جهانی 2022 آخرین حضور مسی در این رقابتها است تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. این ابرستاره آرژانتینی در دوران فوتبالی پرافتخارش تقریبا همه افتخارات ممکن را بدست آورده اما دستش از جام جهانی کوتاه مانده است. در صورتی که او در قطر به این افتخار دست پیدا کند دیگر کمتر کسی برای اطلاق عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ به او دچار شک و تردید خواهد شد.

کاراگر که در برنامه تلویزیونی شبکه سی‌بی‌اس حضور یافته بود درحالیکه دیگر کارشناسان انگلیسی از صحبت‌هایش تعجب کرده بودند گفت:" خیلی دوست دارم آرژانتین و لئو مسی جام جهانی را بدست بیاورند. هیچ چیز از این برایم جذاب‌تر نیست".

با اینکه کاراگر در صحبتهای خود اشاره‌ای به تیم ملی انگلیس نکرد ولی برای حاضرین در استودیو و بینندگان تلویزیونی مشخص بود که ستاره سابق لیورپول حاضر است تیم ملی کشورش به جام قهرمانی نرسد تا بتواند این جام را در دست‌های لیونل مسی ببیند.

دیدگاهها