کد خبر : 1846729 | 14 مهر 1401 ساعت 01:57 | 40K بازدید | 21 دیدگاه

گالتیه: مسی مصدوم نبود، خسته بود

کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، در پایان دیدار تیمش مقابل بنفیکا علت تعویض شدن لیونل مسی در اواخر بازی را خستگی او اعلام کرد.

گالتیه: مسی مصدوم نبود، خسته بود

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن امشب در پرتغال به مصاف بنفیکا رفت و سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را با تساوی 1-1 به پایان برد.

گل پی‌اس‌جی در این بازی توسط لیونل مسی به ثمر رسید اما گل به خودی پریرا باعث شد پاریسی‌ها از این بازی با یک امتیاز به خانه برگردند. مسی که در این بازی عملکردی عالی داشت و در دقیقه 22 گلزنی کرده بود در دقیقه 81 تعویض شد و جای خود را به پابلو سارابیا داد.

کریستوف گالتیه در پایان بازی در یک کنفرانس خبری شرکت کرد. یکی از سوالهای پرتکرار خبرنگاران از او درباره تعویض لیونل مسی بود. گالتیه اما مصدومیت ستاره آرژانتینی را رد کرد و گفت او را به دلیل خستگی از زمین بیرون کشیده است و مسی مصدوم نیست.

سرمربی پی‌اس‌جی گفت:" مسی به نیمکت اشاره کرد که می‌خواهد تعویض شود. او در دقایق پایانی احساس خستگی می‌کرد. مسی تعویض شد چون خسته شده بود و حضور یک هم‌تیمی تازه‌نفس به نظر کادر فنی گزینه هیجان‌انگیزتری بود. مصدومیت او تکذیب می‌شود".

گالتیه همچنین از عملکرد داوری و VAR ناراضی بود و گفت:" به نظرم اتاق VAR در صحنه خطایی که روی وراتی انجام شد نتوانست به داور کمک کند".

وقتی از سرمربی پاری سن ژرمن پرسیده شد که آیا تساوی در این بازی را منصفانه می‌داند گالتیه در پاسخ گفت:" ما موقعیت‌هایی داشتیم و دروازه‌بان‌ها موقعیتهای زیادی را مهار کردند. ما در محوطه جریمه حریف روی پاسهای آخر خوب نبودیم و چند فرصت را از دست دادیم. ولی رویهم‌رفته به نظرم نتیجه منصفانه‌ای بود. باید گفت بنفیکا هم در دقایقی از بازی بهتر از ما بود".

دیدگاهها