کد خبر : 1846739 | 14 مهر 1401 ساعت 10:16 | 55.1K بازدید | 15 دیدگاه

احتمال برگزاری سوپرکاپ بین دو کشور

درخواستی کویتی‌ها از ایران: فوتبال ما را بازسازی کنید!

رئیس فدراسیون فوتبال ایران دیداری دوستانه و کاری با همتای خود در کویت برگزار کرد.

درخواستی کویتی‌ها از ایران: فوتبال ما را بازسازی کنید!

به گزارش “ورزش سه” مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت عبدالله احمد ربیع، همتای کویتی خود در محل فدراسیون فوتبال کویت حضور یافت و نشستی را برگزار کرد.

در این دیدار که حسین شمس، پیشکسوت ارزنده فوتسال کشور هم حضور داشت، رئیس فدراسیون فوتبال کویت ضمن تبریک صعود تیم ملی ایران، ابراز امیدواری کرد که این تیم همانند جام جهانی ۲۰۱۸ نماینده شایسته ای برای قاره آسیا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد‌.

وی همچنین با اظهار تمایل برای بهره مندی از تجربیات ایران جهت توسعه و بازسازی فوتبال کویت، نسبت به امضای تفاهم‌نامه نامه همکاری بین دو کشور ابراز تمایل کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال کویت همچنین پیشنهاد داد که در آینده ای نزدیک مسابقه ای به شکل سوپر کاپ بین تیم های قهرمان باشگاهی دو کشور برگزار شود‌‌.

عبدالله احمد ربیع در این دیدار، با تبریک انتخاب دوباره مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، برای وی در این سمت آرزوی موفقیت کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان هم ضمن تقدیر از فدراسیون فوتبال کویت در برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا،از آمادگی ایران جهت همکاری های آتی دو فدراسیون در آینده خبر داد‌ه و ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی های صورت گرفته تیم های ملی فوتبال ساحلی و فوتسال ایران در ماههای آتی عناوین دومی و سومی خود در جام جهانی را تکرار کنند.

دیدگاهها