کد خبر : 1846970 | 15 مهر 1401 ساعت 17:55 | 35.2K بازدید | 11 دیدگاه

فرناندو سانز پاسخ پپ را داد

گواردیولا خوب می‌داند که هالند بند فسخ دارد

فرناندو سانز علی‌رغم تکذیب پپ گواردیولا، بار دیگر ادعای خود در مورد ارلینگ هالند را تکرار کرد و گفت که پپ به خوبی می داند که در قرارداد هالند بند فسخ وجود دارد.

گواردیولا خوب می‌داند که هالند بند فسخ دارد

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند، ستاره نروژی، در تابستان امسال با وجود داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ترجیح داد راهی سیتی شود. او اخیرا در یک مصاحبه گفت که چون کریم بنزما در رئال مهاجم شماره یک بود، به پیشنهاد این باشگاه پاسخ رد داد. به نظر می رسد که انتخاب او کاملا نیز درست بوده چرا که در یازده بازی رسمی برای سیتیزن ها توانسته 19 گل بزند.

چهار روز پیش در برنامه ال‌چیرینگیتو، فرناندو سانز، بازیکن سابق رئال، که زمانی رئیس باشگاه مالاگا نیز بود، ادعای جدیدی را در مورد هالند مطرح کرد و گفت:« به من اطلاعات جدیدی در مورد هالند رسیده است. در قرارداد او برای تابستان سال 2024 بندی گنجانده شده که بر اساس آن اگر رئال مادرید پیشنهاد بدهد و رقم مشخصی را پرداخت کند، می تواند بدون مذاکره با سیتی ستاره نروژی را جذب کند. تقدم رئال بر سایر باشگاه ها فقط محدود به تابستان 2024 است.» 

 خیلی زود این ادعا توسط پپ گواردیولا تکذیب شد و او تاکید کرد که در قرارداد هالند هیچ بند فسخی وجود ندارد. 

اماسانز شب گذشته پاسخ گواردیولا را داد و گفت:« پپ خودش هم می داند که در قرارداد هالند بند فسخ وجود دارد و شرایط رئال مادرید هم بهتر از دیگر باشگاه ها برای جذب او خواهد بود. من الان نمی توانم رقم دقیق بند فسخ هالند را بگویم. هالند در دورتموند هم که بود می گفتند بند فسخ ندارد اما همه الان می دانیم که در قرارداد او با دورتموند بند فسخ وجود داشت و کمک کرد سیتی با رقمی پایین او را بخرد. یادم است وقتی لوئیس فیگو در بارسا بود با یک نشریه مصاحبه کرد و گفت شایعات انتقالش به رئال دروغند اما فردای مصاحبه او در رئال بود.»

دیدگاهها