کد خبر : 1847037 | 15 مهر 1401 ساعت 21:32 | 27.6K بازدید | 5 دیدگاه

حامی او هستم اما تا جایی که جواب بدهد

اظهار نظر جالب ربیعی در خصوص گادوین منشا

سرمربی مس رفسنجان می‌گوید تا جایی که بتواند حامی بازیکنان تیمش است اما تا جایی که جواب دهد.

اظهار نظر جالب ربیعی در خصوص گادوین منشا

به گزارش “ورزش سه” محمد ربیعی پس از پیروزی یک بر صفر مس رفسنجان مقابل تراکتور در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: ابتدا به تیم با اصالت تراکتور، کادرفنی محترمش و بازیکنان آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. همچنین به تیم مس رفسنجان و بازیکنان خودم خدا قوت می‌گویم. همانگونه که گفتم بازی‌ای بود که در هجده قدم‌ها اتفاقات زیادی می‌افتد. به ویژه در نیمه اول خیلی روی مدار برنامه حرکت کردیم. راه‌ها و کلیدهای ارتباطی تراکتور را از کار انداخته بودیم اما می‌دانستیم نقطه قوت این تیم روی ضربات ایستگاهی و اوت‌های دستی است. در بازی‌های گذشته از این طریق به گل رسیده بودند و امروز هم روی این ضربات تحت فشار قرار گرفتیم اما در دفاع این ضربات خیلی متمرکز و خوب عمل کردیم و فرصت آنچنانی ندادیم. در نیمه دوم موقعیت‌های فراوانی را به ویژه در تک به تک‌ها خراب کردیم.

وی در ادامه گفت: استمرار از دست دادن فرصت‌ها به شکل پیاپی باعث شد تیم حریف انگیزه بگیرد. وقتی دیدند ما گل نمی‌زنیم به خودشان گفتند جلو برویم تا دست‌کم ما گل بزنیم. ۳-۴ دقیقه آخر مقداری به ما فشار آوردند اما شاید اگر توپ‌های‌مان گل می‌شد، با نتیجه بیشتر از یک گل می‌توانستیم برنده شویم. این برد را به مردم شریف و هواداران خوب رفسنجان تبریک گفته و خودمان را برای بازی بعدی آماده می‌کنیم.

ربیعی درمورد داوری این بازی، گفت:‌ مس رفسنجان تیم مظلومی است اما درباره صحنه مشکوک به پنالتی اجازه بدهید کارشناسان تحلیل کنند. امروز برای من جلوتر ریتم بازی و موقعیت‌هایی است که ایجاد کردیم اما باز هم می‌گویم مس در این حوزه مظلوم است. 

او درباره اینکه آیا راهکاری برای آسیب خوردن مس رفسنجان بابت از دست رفتن موقعیت‌هایش دارد، گفت: فوتبال بازی‌ای است که باید از فرصت‌هایت استفاده کنی در غیر این صورت این شانس را به تیم مقابل می‌دهی تا از فرصت‌هایش استفاده کند. طبیعت این بازی است. آن قسمت هایی که برعهده ما بوده تا بتوانیم فضا را ایجاد کرده و در همه بازی‌ها این همه فرصت از دست ندهیم، انجام شده است. مس رفسنجان در ایجاد موقعیت از تیم‌های خوب بوده است. بخشی از کار مهارت فردی و بخش دیگر مربوط به استرس و فشار بچه‌های خط جلوی ما است. فرصت از دست می دهیم و همه این موضوع را می‌گویند. در بازی بعدی هم تحت فشار فرصت از دست می‌دهیم. باید این فشار را از بچه‌های جلوی زمین‌مان کم کنیم. 

سرمربی مس رفسنجان در این خصوص ادامه داد: باید مقداری این فشار را برداریم. قبول دارم اگر این موضوع بلندمدت شود، آسیب جدی اش به تیم می‌رسد. فراز امامعلی امروز سه فرصت از دست داد اما قول می دهم جایی گل می‌زند و فشاری از روی تیم برمی دارد که هیچکس فکرش را هم نمی‌کند.  در سه سال اخیر برای ما گل‌های حساس هم زده اما باید به او انرژی و روحیه داد. من هم حامی‌اش هستم. همانگونه که از ابتدای فصل درباره منشا می‌گویند. من هم قبول دارم خیلی خوب نیست اما به عنوان مربی‌ حامی‌اش هستم.  مگر اینکه به نقطه ای برسم که ببینم حمایت من هم دیگر جواب نمی‌دهد.

دیدگاهها