کد خبر : 1847042 | 15 مهر 1401 ساعت 21:51 | 98K بازدید | 50 دیدگاه

سرمربی استقلال و کلافگی روی سکوهای آزادی

ساپینتو در تنهایی به مرز جنون رسید!(عکس)

سرمربی استقلال در اواخر نیمه دوم واکنش های جالبی به تصمیمات حمید حاج‌ملک داشت؛ او روی سکوهای آزادی به مرز جنون رسیده بود.

ساپینتو در تنهایی به مرز جنون رسید!(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال به علت محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز مقابل گل‌گهر سیرجان از روی سکوهای ورزشگاه آزادی نظاره گر دیدار تیم خود مقابل فولاد خوزستان بود.

ساپینتو که در نیمه اول یکی از دستیاران خود را کنارش داشت، در نیمه دوم با تغییر مکان نشستن خود روی سکوها به تنهایی بازی را تماشا می‌کرد و البته نسبت به عملکرد بازیکنان و به خصوص داور واکنش های جالبی داشت.

سرمربی استقلال که همچنان به خاطر رفتارهای خود در بازی با گل‌گهر مورد سرزنش است، امروز هم در واکنش به تصمیمات حمید حاج ملک داخل زمین از روی سکوها واکنش های تندی داشت.

ساپینتو که تنها بود و کسی او را همراهی نمی‌کرد، نسبت به تصمیمات حاج ملک و گرفته نشدن پنالتی های مورد ادعای تیمش بسیار ناراحت بود. او با حرکات دست و واکنش های جالب روی سکوها به این مساله اعتراض می‌کرد.

سرمربی پرتغالی استقلال بعد از بازی نیز در مواجهه با خبرنگاران حاضر در میکسدزون به طعنه اعلام کرد که نمی‌داند دو پنالتی یا سه پنالتی برای تیمش گرفته نشده است.

تصاویر ثبت شده توسط عکاس "ورزش سه"‌ به خوبی عکس‌العمل‌های ساپینتو را روی سکوهای آزادی نمایش می‌دهد.

دیدگاهها