کد خبر : 1850802 | 08 آبان 1401 ساعت 00:24 | 21.4K بازدید | 16 دیدگاه

لیورپول 1-2 لیدز: هدف کلوپ، نیمه بالایی جدول!

لیورپول در دیداری خانگی با نتیجه 2-1 مقابل لیدز شکست خورد.

لیورپول 1-2 لیدز: هدف کلوپ، نیمه بالایی جدول!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ که در این فصل نتایج خوبی در لیگ برتر کسب نکرده‌اند، امشب هم در خانه برابر لیدز با نتیجه 2-1 شکست خوردند تا بیش از پیش از صدر جدول فاصله بگیرند. 
بازی هنوز جا نیفتاده بود که اشتباه مدافع و دروازه بان لیدز، یک موقعیت خوب نصیب محمد صلاح کرد اما ضربه او را پاسکال استروئیک به هر ترتیب ممکن دفع کرد.
در مقابل این لیدز بود که در دقیقه 4 روی اولین موقعیتش به گل رسید. این بار بازیکنان لیورپول بودند که دچار اشتباه شدند و پاس رو به عقب ضعیف جو گومز را رودریگو پیش از رسیدن به آلیسون قطع و به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

17578931757894
پس از این گل لیورپولی ها پیش کشیدند و ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 13، روی همکاری اندی رابرتسون و داروین نونیز، این روبرتو فیرمینو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه لیدز به بیرون رفت.
حملات قرمزها ادامه داشت و در دقیقه 14 این تیم به گل تساوی رسید. این بار هم رابرتسون بود که از سمت چپ پایه گذار حمله شد و ارسال او بعد از عبور از فیرمینو به صلاح رسید و این ستاره مصری با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

17578981757899
در ادامه بازی بار دیگر متعادل شد و در دقیقه 21، روی ارسال راسموس کریستنسن، این برندن آرونسون بود که می توانست بار دیگر لیدز را پیش بندازد اما ضربه او به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد.
یک دقیقه بعد بار دیگر لیدز صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه جک هریسون که با پاس رودریگو صاحب موقعیت شده بود، دقیقا به جایی رفت که آلیسون حضور داشت.
در ادامه لیورپولی ها بازی را در دست گرفتند و در دقیقه 32، روی ارسال ترنت الکساندر آرنولد، این نونیز بود که صاحب موقعیت شد اما دروازه بان لیدز به خوبی راه او را سد کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.
در دقایق پایانی نیمه اول هم حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه ها ایجاد شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید. 
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. 
در دقیقه 60 بود که پاس هریسون، موقعیت خوبی برای پاتریک بامفورد ایجاد کرد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که آلیسون حضور داشت.
هفت دقیقه همه چیز برای گلزنی لیورپول آماده بود اما نونیز که با پاس صلاح صاحب موقعیت شده بود، با واکنش بسیار خوب ایلان مسلیه مواجه شد و از این فرصت هم نتوانست استفاده کند.
دو دقیقه بعد بار دیگر لیورپول صاحب موقعیت شد اما این بار هم مسلیه اجازه نداد که جوردن هندرسون از این فرصت استفاده کند.
حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، تلاش دو تیم برای زدن گل برتری شدت می‌گرفت تا اینکه در دقیقه 89 این لیدز بود که دروازه میزبان را باز کرد.

17579001757901
روی ارسال گنونوتو از سمت چپ بود که بامفورد توپ را برای کریسنسیو سامرویل آماده کرد و او هم بعد از یک چرخش، با ضربه دقیق کار را تمام کرد.
تلاش لیورپولی ها در ثانیه های باقی مانده برای جبران گل خورده ثمری نداشت و بازی با برتری 2-1 لیدز به پایان رسید.

دیدگاهها