کد خبر : 1852388 | 16 آبان 1401 ساعت 22:39 | 70.8K بازدید | 20 دیدگاه

روی ابرها: شادی سه ستاره برزیلی از دعوت به تیم ملی

تصاویری از آنتونی، ریچارلیسون و برونو گیمارش، سه ستاره برزیلی شاغل در لیگ برتر انگلیس، بعد از شنیدن حضور نام‌شان در فهرست سلسائو منتشر شده که شادی فوق‌العاده آنها را نشان می‌دهد.

روی ابرها: شادی سه ستاره برزیلی از دعوت به تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، دقایقی پیش فهرست 26 نفره بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برزیل برای شرکت در جام جهانی 2022 قطر را منتشر کرد.

از اولین واکنش‌ها به این فهرست شادی فو‌ق‌العاده سه ستاره برزیلی بود که بعد از مطمئن شدن از حضورشان در فهرست برزیل از شادی سر از پا نمی‌شناختند. سه ستاره برزیلی که در لیگ برتر انگلیس حضور دارند و در منچستریونایتد، تاتنهام و نیوکسل بازی می‌کنند.

این سه فوتبالیست برزیلی در خانه‌هایشان جلوی تلویزیون نشسته بودند و در کنار خانواده منتظر بودند تا لحظه معرفی فهرست تیم ملی برزیل را از رسانه‌های کشورشان تماشا کنند.

خانواده آنتونی، ستاره منچستریونایتد، درحالیکه پیراهن‌ شیاطین سرخ را پوشیده بودند روی مبل نشسته و به تلویزیون چشم دوخته بودند. وقتی نام این وینگر 22ساله از تلویزیون شنیده شد خانواده آنتونی از شادی به هوا پریدند و او را در آغوش گرفتند. آنتونی این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

1760584
1760585
شادی آنتونی در کنار خانواده‌اش

تصاویر مشابهی هم از خانواده ریچارلیسون منتشر شده است. او هم بعد از شنیدن نامش در فهرست سلسائو از خوشحالی زانو زده و خانواده‌اش را در آغوش می‌گیرد.

تصاویر خانواده برونو گیمارش، ستاره نیوکسل، هم مورد توجه قرار گرفته چرا که او در حالی در کنار خانواده‌اش مقابل تلویزیون نشسته که فرزند تازه به دنیا آمده‌اش را در آغوش دارد. شادی برونو گیمارش آرام‌تر از آنتونی و ریچارلیسون بود چرا که او باید مراقب فرزند نوزادش می‌بود.

1760587
برونو گیمارش در کنار خانواده و فرزند نوزادش

دیدگاهها