کد خبر : 1853223 | 21 آبان 1401 ساعت 23:00 | 14.7K بازدید | 21 دیدگاه

نیوکسل 1-0 چلسی: لیگ برتر یک مدعی جدید دارد

نیوکسل با پیروزی 1-0 مقابل چلسی، به دو امتیازی منچسترسیتی، تیم دوم جدول لیگ برتر، رسید.

نیوکسل 1-0 چلسی: لیگ برتر یک مدعی جدید دارد

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ادی هاو که در این فصل نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند، در ادامه نمایش‌های خوب شان امشب موفق شدند با یک گل چلسی را شکست بدهند و فاصله‌شان با سیتی را به دو امتیاز برسانند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 16 بود که اولین موقعیت بازی نصیب نیوکسل شد اما ضربه  والی آلمیرون، از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت.

1762399

در ادامه روند بازی تغییر چندانی نکرد و حملات دو تیم به موقعیت‌های چندانی روی دروازه‌ها منجر نشد. در آخرین ثانیه‌های نیمه اول بود که روی ارسال دَن برن، توپ در محوطه جریمه چلسی به دست تروو چالوبا برخورد کرد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت و VAR هم تصمیم او را تایید کرد تا در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را نیوکسل بهتر آغاز کرد و در دقیقه 51 بود که روی ارسال کیه‌ران تریپیه، این شان لانگ‌استف بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه والی او را ادوارد مندی برگشت داد و بازیکنان نیوکسل نتوانستند از توپ برگشتی استفاده کنند.
در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 65، این کانر گالاگر می‌توانست چلسی را پیش بیندازد اما نیک پوپ با یک واکنش تماشایی، دروازه میزبان را بسته نگه داشت.
دو دقیقه بعد سرانجام این نیوکسل بود که به گل رسید. روی حرکت درعرض آلمیرون پشت محوطه جریمه چلسی بود که توپ اتفاقی به جو ویلاک رسید و او هم با یک ضربه دقیق، دروازه چلسی را باز کرد.

1762400

بعد از این گل گراهام پاتر دست به سه تعویض همزمان زد و حکیم زیاش، کای هاورتز و مارک کوکوریا را به جای میسون مونت، لوئیز هال و آرماندو بورخا به زمین فرستاد. 
اما علی رغم این تغییر، آبی‌های لندن نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد کنند و در نهایت بازی با همان یک گل به سود نیوکسل به پایان رسید.
 

دیدگاهها