کد خبر : 1853418 | 23 آبان 1401 ساعت 08:30 | 11.2K بازدید | 1 دیدگاه

میلنر: داروین با همه مهاجمان فرق دارد

درخشش داروین نونیز در دیدار مقابل ساوتهمپتون، تعریف و تمجید کاپیتان لیورپول را در پی داشته است.

میلنر: داروین با همه مهاجمان فرق دارد

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در آخرین دیدارش قبل از آغاز رقابت‌های جام جهانی، در ورزشگاه آنفیلد مهمان ساوتهمپتون بود که با درخشش داروین نونیز موفق شدند حریف خود را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهند.

این ستاره اروگوئه‌ای در این دیدار بسیار خوب کار کرد و با دو گلی که در دقایق 21 و 42 به ثمر رساند، از سایت Sofascore نمره 9 را دریافت کرد و بهترین بازیکن میدان لقب گرفت. این نمایش خیره‌کننده داروین، گلهای چهارم و پنجمِ این فصل داروین برای لیورپول را در پی داشت.

به همین دلیل، کاپیتان لیورپول که ششصدمین بازی‌اش در لیگ برتر را تجربه کرد، پس از بازی، این ملی‌پوش اروگوئه‌ای را تحسین کرد.

1762887

جیمز میلنر در مصاحبه با وب سایت لیورپول گفت:"داروین خیلی سریع خودش را با شرایط تیم سازگار کرد. او هنوز در حال یادگیری زبان انگلیسی است. او بسیار شوخ‌طبع است و اگر تسلطش به زبان انگلیسی بیشتر شود قطعا بیشتر از این با دیگر اعضای تیم در ارتباط خواهد بود.

او را همیشه در تمرینات تماشا می‌کنم و باید بگویم که ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد. او برای کمک کردن به تیم انگیزه زیادی دارد و  در سرزنی مهارت ویژه‌ای دارد. حضور به موقع در صحنه‌ها، دو پا بودن و فرصت‌طلبی نیز از دیگر خصوصیات اوست. " 

داروین نونیز پس از این بازی راهیِ قطر می‌شود تا همراه تیم ملی اروگوئه، خودش را مهیای اولین دیدار با کره جنوبی در گروه H رقابت‌ها کند.

1762888

دیدگاهها