کد خبر : 1854546 | 29 آبان 1401 ساعت 21:09 | 91.4K بازدید | 22 دیدگاه

حتی احتمال جذب رونالدو را بررسی نمی‌کنیم

تیاگو پینتو، مدیر رم، مدعی شد این باشگاه هرگز احتمال جذب کریستیانو رونالدو را بررسی نکرده است.

حتی احتمال جذب رونالدو را بررسی نمی‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد دوران حضور کریستیانو رونالدو در باشگاه منچستریونایتد به اتمام رسیده و این ستاره پرتغالی به زودی اولدترافورد را ترک خواهد کرد. مشکلات بین این بازیکن و مدیران و کادر فنی باشگاه علنی شده و اریک تن هاخ نیز دیگر علاقه ای به ادامه همکاری با رونالدو ندارد.

 مقصد بعدی این مهاجم باتجربه هنوز مشخص نشده و برخی شایعات حاکی از احتمال بازگشت ستاره سابق یوونتوس به ایتالیا و کار کردن دوباره با ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید بوده است. اما تیاگو پینتو این شایعه را رد کرده و مدعی شد جالوروسی اقدامی برای این انتقال نکرده است.

تیاگو پینتو گفت: "یکی از چیزهایی که من را در مورد شرایط فوتبال در ایتالیا عصبانی می کند، این است که همه دائما در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت می کنند. حقیقت این است که انتقال کریستیانو رونالدو به رم یک احتمال هم پیش روی ما نیز نبود. این شایعات پایه و اساس نداشتند، اما در ایتالیا هر روز در مورد سه بازیکن مختلف مرتبط با باشگاه شما صحبت می کنند. البته من می‌دانم که مطرح شدن شایعه انتقال رونالدو به رم موضوعی طبیعی است، زیرا من و مورینیو هر دو پرتغالی هستیم و کریستیانو نیز با ما هموطن است. اما همانطور که گفتم هرگز هیچ بحثی در مورد دنبال کردن این انتقال در باشگاه وجود نداشت."

دیدگاهها