کد خبر : 1854595 | 30 آبان 1401 ساعت 08:45 | 13.4K بازدید | 0 دیدگاه

ستاره دیدار افتتاحیه: رویایم به حقیقت پیوست

انر والنسیا، مهاجم باشگاه فنرباغچه و مرد اول دیدار افتتاحیه، پس از درخشش مقابل قطر صحبت‌هایی را در حضور خبرنگاران مطرح کرد.

ستاره دیدار افتتاحیه: رویایم به حقیقت پیوست

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته دیدار افتتاحیه جام جهانی در کشور قطر و استادیوم البیت برگزار شد و در روزی که شاگردان فیلیک سانچز ضعیف ظاهر شدند، ادر والنسیا از همان دقایق ابتدایی عملکردی چشمگیر داشت و با دبل در دیدار افتتاحیه بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.
علاوه بر دو گلی که والنسیا در این دیدار به ثمر رساند، در دقیقه سه بازی نیز موفق به گشودن دروازه قطر شد اما تصمیم VAR از هتریک او جلوگیری کرد.
البته والنسیا در دقیقه 77 بازی لنگ لنگان زمین بازی را ترک کرد و در مصاحبه پس از بازی، درباره مصدومیت و احساساتش پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین صحبت‌هایی انجام داد:
"در رابطه با مصدومیتم پزشکان وضعیت را ارزیابی خواهند کرد، اما امیدوارم در بازی دوم مقابل هلند بازی کنم.
از زمانی که قرعه‌کشی انجام شد، من رویای این بازی را در سر داشتم. من رویای بازی در افتتاحیه و برنده شدن را در سرم داشتم. این حالا  رویایی است که به حقیقت پیوست. لحظات در این بازی ها تعیین‌کننده هستند. ما توانستیم دو گل زودهنگام به ثمر برسانیم و این به ما اجازه داد که در ادامه کار کنترل بازی را به دست بگیریم."

ادر والنسیا با این دو گل، آمار بی‌نظیری در تاریخ اکوادور برای خود ثبت کرده است.
او اکنون به تنهایی 5 گل اخیر تیم ملی اکوادور در ادوار جام جهانی را به ثمر رسانده است. سه گل در جام جهانی 2014 و 2 گل در دیدار شب گذشته مقابل میزبان رقابت‌ها نشانگر عملکرد مثبت این مهاجم 33 ساله است.

1766559
1766560

دیدگاهها