کد خبر : 1854849 | 01 آذر 1401 ساعت 09:36 | 12.7K بازدید | 3 دیدگاه

لژیونرها؛

معنوی‌نژاد تیم فرانسوی را از بحران خارج کرد!

پویتوین پویتیرز با درخشش ستاره ایرانی خود موفق شد یک پیروزی مهم را در رقابت‌های لیگ فرانسه کسب کند.

معنوی‌نژاد تیم فرانسوی را از بحران خارج کرد!

به گزارش "ورزش سه"، چندی قبل مشخص شد که بعد از پایان مصدومیت جواد معنوی نژاد او به تیم پویتوین فرانسه بازگشته و فصل آینده در این تیم به میدان خواهد رفت. از طرف دیگر معنوی‌نژاد برای تبدیل شدن دوباره به یک مهره کلیدی در تیم ملی نیز از انگیزه های بالایی برخوردار است.

این دریافت کننده قدرتی والیبال ایران، رقابت های لیگ ملت ها را به دلیل عدم آمادگی از دست داد اما در قهرمانی جهان در لیست تیم ملی حضور داشت. اگرچه معنوی نژاد در مسابقات قهرمانی جهان خیلی به بازی گرفته نشد اما در همین فرصت اندک نیز نشان داد که به بهترین فرم خود نزدیک شده است.

پویتوین پویتیرز روند ناامیدکننده‌ای را طی کرده و پیش از مسابقه دیشب خود در قعر جدول رقابت های لیگ فرانسه قرار داشت.  با این حال پویتیرز در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ فرانسه دست به کار بزرگی زد و موفق شد تیم دوم جدول را شکست دهد. پیروزی که باعث شد تا حدودی شرایط این تیم بهتر شود و آنها در رده دوازدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ فرانسه قرار بگیرند.

معنوی‌نژاد در این پیروزی مهم تیم فرانسوی نقش کلیدی و مهمی ایفا کرد و علاوه بر کسب ۱۳ امتیاز در پایان بازی به عنوان ارزشمندترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

دیدگاهها