کد خبر : 1855020 | 02 آذر 1401 ساعت 08:05 | 32.3K بازدید | 11 دیدگاه

دو پست بحث‌برانگیز در کمتر از 24 ساعت

تاکتیک مجازی کی‌روش برای ریستارت تیم‌ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در فاصله کمتر از 24 ساعت دو پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

تاکتیک مجازی کی‌روش برای ریستارت تیم‌ملی

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش یک روز بعد از شکست سنگین 6-2 مقابل انگلیس سعی کرد با این دو پست، کمی فشار را از روی خود و تیمش بکاهد. او ابتدا روز گذشته پستی را منتشر کرد و در کپشن ویدیویی که کامنت های منفی فوتبالدوستان کنار صحنه‌هایی از بازی با انگلیس میکس شده بود، نوشت: "بازیکنان دشمن ما نیستند."

سرمربی تیم ملی در حالی این پست را منتشر کرد که بعد از بازی با انگلیس نیز اعلام کرده بود اگر کسی نمی‌خواهد تیم ملی را تشویق کند بهتر است در خانه بماند. به نظر می رسد هدف از انتشار پست فوق نیز تاکید دوباره بر همین موضوع باشد. البته این پایان کار سرمربی تیم ملی در اولین روز بعد از شکست سنگین مقابل انگلیس نبود.

در آخرین دقایق شب گذشته، سرمربی تیم ملی ایران یک پست دیگر در اینستاگرام منتشر کرد و این بار خطاب به بازیکنان خود تاکید کرد که نباید اسیر حواشی و هوادارنماها شوند و فرصت درخشش برای کشور خود را از دست بدهند. کی‌روش در این پست و طی متنی طولانی، سعی کرد به بازیکنان خود تلنگر زده و آنها را برای جبران تحریک کند.

این حد از توجه سرمربی تیم ملی به فضای مجازی در کوران رقابت های جام جهانی و در شرایطی که تیم او 24 ساعت قبل‌تر متحمل سنگین‌ترین شکست خود در ادوار جام شده بود، کمی عجیب به نظر می رسد و می توان کمی هم آن را زیاده‌روی دانست. معمولا در چنین تورنمنت‌هایی، سرمربیان تیم‌ها، بازیکنان خود را از استفاده از شبکه های اجتماعی منع می کنند ولی در مورد تیم ملی ایران در این دوره از جام جهانی، شرایط متفاوتی را شاهد هستیم و خود سرمربی تیم گوشی به دست شده و سعی دارد تا علاوه‌بر زمین بازی و تمرین، در فضای مجازی هم اوضاع را به نفع تیمش کند؛ به نظر می رسد که هدف اصلی کی‌روش ریستارت تیم ملی و بازگشت شرایط روحی شاگردانش به قبل از بازی با انگلیس است.

1767982

دیدگاهها