کد خبر : 1855203 | 03 آذر 1401 ساعت 01:30 | 21.3K بازدید | 3 دیدگاه

هردمن: به بچه‌ها گفتم دمار از روزگار کرواسی درمی‌آوریم!

جان هردمن، سرمربی کانادا، می‌گوید بعد از شکست 1-0 مقابل بلژیک به بازیکنانش گفته ناراحت نباشند چراکه در بازی بعدی دمار از روزگار کرواسی درخواهند آورد.

هردمن: به بچه‌ها گفتم دمار از روزگار کرواسی درمی‌آوریم!

به گزارش "ورزش سه"، کانادا جام جهانی 2022 قطر را امشب با شکست 1-0 مقابل بلژیک آغاز کرد. کانادایی‌ها نمایش قابل قبولی ارائه کردند و اگر پنالتی آلفونسو دیویس در نیمه اول توسط تیبو کورتوا مهار نشده بود می‌توانستند از بلژیک امتیاز بگیرند. اما در نهایت، آنها در اولین بازی خود در این تورنمنت 1-0 شکست خوردند.

کانادا آنقدر خوب بازی کرد که حتی روبرتو مارتینز، سرمربی بلژیک، در پایان بازی اعتراف کرد تیمش خوب نبوده و به خاطر تجربه بالاتر و مهارت بازیکنانش موفق به کسب سه امتیاز شده است.

1768575

در پایان بازی، اولین سوالی که خبرنگاران از جان هردمن، سرمربی کانادا، پرسیدند این بود که بعد از سوت پایان مسابقه علت شکل‌‌گیری حلقه اتحاد کانادایی‌ها به دور سرمربی‌شان چه بوده و هردمن به آنها چه گفته است.

هردمن در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

به بچه‌ها گفتم نگران نباشید، دمار از روزگار کرواسی درمی‌آوریم
بعد از بازی به بچه‌ها گفتم نشان دادید که بازیکنانی در سطح جام جهانی هستید و به اینجا تعلق دارید. گفتم در بازی بعدی می‌رویم و دمار از روزگار کرواسی درمی‌آوریم. به همین سادگی.

1768576

به بازیکنان کانادا افتخار می‌کنم
از عملکرد بازیکنانم نه تنها راضی هستم بلکه به آنها افتخار می‌کنم. ولی یک تیم باید در بازی اول سه امتیاز را بگیرد. ما امشب این فرصت را داشتیم که پیروز میدان بشویم. هدف ما این بود که از دستش دادیم. ولی از عملکرد بچه‌ها واقعا راضی‌ام. آنها نشان دادند که می‌توانند در جام جهانی حرف برای گفتن داشته باشند. آنها به نظرم کاری کردند که هواداران کانادایی احساس غرور کنند.

دیدگاهها