کد خبر : 1855378 | 04 آذر 1401 ساعت 08:25 | 56K بازدید | 35 دیدگاه

بردیف رفت و داستان تکراری سرخ‌پوشان آغاز شد

گزینه های داخلی و خارجی تراکتور برای جانشینی بردیف

باشگاه تراکتور در شرایطی که شروع خوبی در تعطیلات نیم فصل داشت، حالا با یک چالش سخت مواجه شده است.

گزینه های داخلی و خارجی تراکتور برای جانشینی بردیف

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور اولین تیم لیگ برتری بود که تکلیف اردوی خود را در تعطیلات تعیین کرد و راهی ترکیه شد. این تیم که با 4 برد، 3 مساوی، 4 باخت، 15 امتیاز و رتبه هفتم به پایان رساند، حالا در پایان اردوی ترکیه خود با چالشی بزرگ به نام انتخاب سرمربی جدید مواجه شده است؛ این چالش بعد از اعلام جدایی ناگهانی بردیف ایجاد شد و باشگاه تبریز در تلاش است تا هر چه سریع‌تر جانشین سرمربی روس را انتخاب کند.

جدایی مرموز بردیف در حالی با موافقت باشگاه تراکتور مواجه شد که از قرارداد همکاری طولانی مدت بین طرفین صحبت می‌شد. بردیف اما به دلیل آن چه که پیشنهادی از کشورش اعلام شد، از باشگاه تراکتور درخواست جدایی کرد و این باشگاه نیز درخواست سرمربی خود را پذیرفت و طرفین روز گذشته در آنتالیا از هم جدا شدند.

با قطعی شدن جدایی بردیف، باشگاه تراکتور پروژه انتخاب سرمربی جدید را کلید زده است. این باشگاه قرار است فردا جلسه‌ای تشکیل داده و گزینه‌های مورد نظر را بررسی کند. البته در کشور ترکیه نیز مذاکراتی در حال انجام است و برخی از منابع حتی خبر از توافق با ارطئرول ساغلام می‌دهند. 

این مربی ترکیه‌ای که بعد از جدایی از تراکتور هدایت تیم دیگری را به عهده نگرفته، در صورت قبول پیشنهاد سرخ‌پوشان، برای سومین بار از میانه‌های راه سرمربی تراکتور می‌شود و بازهم باید تیمی را پیش ببرد که با تفکرات مربی دیگری بسته شده است.

البته هنوز ساغلام پاسخی به پیشنهاد تراکتور نداده است. او در پایان فصل گذشته در حالی که برای دومین بار تراکتور را از سقوط نجات داده بود، ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد. به غیر از این مربی ترک تبار، تراکتوری ها دو گزینه داخلی نیز مدنظر دارند. البته با توجه به اینکه هنوز تا شروع مسابقات فرصت باقیست، مدیران باشگاه تبریزی احتمالا اگر با گزینه های فعلی به توافق نرسند، سراغ بررسی گزینه های خارجی دیگر خواهند رفت.

1769100

دیدگاهها