کد خبر : 1855991 | 07 آذر 1401 ساعت 01:00 | 23.1K بازدید | 7 دیدگاه

آلمان‌ها خرافاتی شدند: شورت سفید خوش‌‌یمن است

آلمان در بازی امشب مقابل اسپانیا لباس اولش را با یک تغییر کوچک به تن کرد و با شورت سفیدرنگ به میدان رفت. رسانه‌های آلمانی از این ترکیب به عنوان ترکیب خوش‌یمن نام می‌برند.

آلمان‌ها خرافاتی شدند: شورت سفید خوش‌‌یمن است

به گزارش "ورزش سه"، لباس اول تیم ملی آلمان در جام جهانی که پیش از این تورنمنت از طرف آدیداس رونمایی شد پیراهنی است به رنگ سفید با نواری مشکی و پهن در جلوی آن. این پیراهن با شورت ورزشی مشکی کامل می‌شود. لباسی که ژرمن‌ها در بازی اول مقابل ژاپن با آن به میدان رفتند.

1770987
آلمان‌ها در دیدار مقابل ژاپن با شورت مشکی به میدان رفتند

اما امشب در دومین بازی آلمان در جام جهانی قطر، شاگردان هانسی فلیک با پیراهن اول‌شان وارد زمین شدند اما به جای شورت ورزشی مشکی با شورت‌های سفید روی چمن استادیوم البیت دیده شدند.

1770985
1770986

آلمان امشب با اینکه ابتدا از اسپانیا عقب افتاد ولی به لطف گل نیکلاس فولکروگ بازی را به تساوی کشاند تا به لطف شکست ژاپن مقابل کاستاریکا امیدهایش برای صعود از گروه افزایش یابد. عده‌ای از هواداران آلمان و حتی رسانه‌های این کشور از همین حالا از شورت ورزشی سفید به عنوان لباس خوش‌یمن برای مانشافت نام می‌برند.

1770988
1770989

از قضا از حالا مشخص است که آلمان‌ها در بازی بعدی‌شان مقابل کاستاریکا هم با پیراهن اول خود و البته با شورت ورزشی سفید وارد میدان می‌شوند. به نظر می‌رسد عده‌ای از هواداران مانشافت از همین حالا دیدی خرافی نسبت به رنگ سفید شورت ورزشی بازیکنان‌شان پیدا کرده‌اند. باید دید در صورت صعود آلمان به مراحل حذفی بازیکنان این تیم در بازی‌های مراحل بعدی با چه ترکیب لباسی وارد میدان می‌شوند.

دیدگاهها