کد خبر : 1855995 | 07 آذر 1401 ساعت 01:41 | 16.3K بازدید | 4 دیدگاه

انریکه: با هدف پیروزی به مصاف ژاپن می‌رویم

لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیا، می‌گوید از تساوی مقابل آلمان راضی است ولی از این ناراحت است که تیمش روی اشتباهی گل خورد که به ندرت مرتکب می‌شود.

انریکه: با هدف پیروزی به مصاف ژاپن می‌رویم

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا که جام جهانی 2022 قطر را با پیروزی درخشان 7-0 مقابل کاستاریکا آغاز کرده بود امشب در دومین بازی خود مقابل آلمان قرار گرفت.

اسپانیایی‌ها که در نیمه دوم ابتدا از حریف پیش افتادند در نهایت یک گل دریافت کرده و به کسب یک امتیاز رضایت دادند. لوئیس انریکه، سرمربی لاروخا، در پایان بازی گفت از عملکرد شاگردانش و تساوی مقابل آلمان راضی است و تنها ناراحتی‌اش این است که روی گل دریافتی بازیکنانش مرتکب اشتباهی شده‌اند که به ندرت در اسپانیا سابقه داشته است.

1771007

تحلیل عملکرد اسپانیا در بازی مقابل آلمان
ما در نیمه اول کمی بهتر بودیم ولی فاقد اعتماد به نفس کافی بودیم تا باور کنیم که می‌توانیم بیشتر از آنچه در زمین دیده می‌شد به آلمان ضربه بزنیم. ما در اواخر مسابقه نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و آنها روی یک اشتباه ما موفق شدند به گل برسند. ولی ما تا لحظه آخر جاه‌طلب بودیم و من منتظرم تا فردا فیلم بازی را تماشا کنم. چون تماشای فیلم بازی‌ها را بیشتر از دیدن آنها از کنار زمین دوست دارم.

گلی که اسپانیا دریافت کرد
اشتباهی کردیم که به ندرت در این تیم سابقه داشته. ولی فوتبال همین است.

عقب کشیدن رودری
درباره استفاده از رودری به عنوان دفاع وسط. ما بر اساس نیازهای هر مسابقه گزینه‌هایمان را بررسی می‌کنیم.

نکات مثبت بازی با آلمان
روحیه بالایی که داشتیم و قصدمان برای پیروزی نکته مثبت اسپانیا بود. ما برای برد ژاپن به میدان خواهیم رفت و می‌خواهیم به عنوان صدرنشین گروه صعود کنیم.

دیدگاهها