کد خبر : 1856002 | 07 آذر 1401 ساعت 08:20 | 48.1K بازدید | 9 دیدگاه

تلفیقی از خنده‌های روی لب و استرس درون

در تمرین مخفیانه امریکا چه گذشت (عکس)

تمرین روز گذشته امریکا در شرایطی برگزار شد که سرمربی این تیم سعی داشت هیچ اطلاعاتی از کارهای تاکتیکی شاگردانش به بیرون درز نکند.

در تمرین مخفیانه امریکا چه گذشت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، ایران و امریکا برگزارکننده دیداری بسیار حساس خواهند بود. یکی از دو دیدار نهایی گروه B تعیین کننده یکی از تیم‌های صعودکننده به دور حذفی است؛ ایران یا امریکا؟ نتیجه بازی متقابل دو تیم، این سوال را پاسخ می دهد. برهالتر و کی‌روش در تلاش هستند تا با آماده‌سازی شاگردان خود، برنده این نبرد لقب بگیرند.

هر دو تیم امروز آخرین تمرین آماده سازی خود را برگزار می کنند که تمرینی سبک خواهد بود. روز گذشته اما شاگردان گرگ برهالتر یک جلسه تمرینی پرفشار را پشت سر گذاشته و تاکتیک‌های مورد نظر کادرفنی را که قرار است مقابل ایران پیاده نمایند را تمرین کردند. در این جلسه تمرینی، سرمربی امریکا تاکید داشت که شاگردانش دور از رسانه‌ها تمرین کرده و هیچ اطلاعاتی به بیرون درز نکند.

برای این کار، امریکایی ها در دورترین نقطه از خبرنگاران و عکاسان تمرین خود را آغاز کردند. با این وجود اما عکاس ورزش سه، تصاویری از این تمرین را ثبت کرده است؛ تصاویری که نشان می دهد، امریکایی‌ها از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند و تلاش می کنند تا آماده رویارویی با تیمی شوند که 24 سال پیش در جام جهانی فرانسه، مقابلش شکست خورده بودند.

آنها البته برای بازی روز سه‌شنبه حسابی استرس دارند. امریکایی ها برای صعود حتما باید ایران را شکست دهند و با توجه به قدرت فوتبالی دو تیم، این کار بسیار سختی است که فکر کردن به انجام آن نیز می تواند برای حریف ایران سخت و پراسترس باشد. البته در تمرین روز گذشته، شاگردان برهالتر سعی کردند این حس درونی را با خنده از خودشان دور کنند.

1771031
1771032
1771033

دیدگاهها