کد خبر : 1856064 | 07 آذر 1401 ساعت 13:50 | 43.8K بازدید | 3 دیدگاه

تصمیم عجیب کامرون: کار اونانا در قطر تمام شد!

آندره اونانا، دروازه‌بان تیم ملی کامرون، دیگر در جام جهانی 2022 در دروازه این تیم به میدان نخواهد رفت.

تصمیم عجیب کامرون: کار اونانا در قطر تمام شد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کامرون از دقایقی قبل در دومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی صربستان رفت. 
این تیم در حالی در این دیدار به میدان رفته است که خبری از حضور اونانا در دروازه آنها نیست و به جای او دویس اپاسی در دروازه این تیم قرار گرفته است. 
اما نکته عجیب اینجاست که اونانا حتی در بین بازیکنان نیمکت نشین کامرون نیز قرار ندارد و به صورت کلی از فهرست این تیم برای این بازی خط خورده است تا توجه بسیاری از رسانه‌ها و فوتبال‌دوستان به این موضوع جلب شود. 
در ابتدا اعلام شد که بحث کنار گذاشتن این بازیکن کاملا انضباطی بوده است و مسائلی که در اردو پیش آمده باعث شده که کادر فنی کامرون تصمیم به خط زدن نام این بازیکن از فهرست تیم برای این بازی بگیرد. 

1771146

اما روزنامه اسپانیایی مارکا اعلام کرده که این خبر کاملا اشتباه است و دلیل خط خوردن اونانا از فهرست تیمش ورزشی است. 
کادر فنی کامرون معتقد است که دروازه‌بان اینتر بیش از حد در بازی با توپ ریسک می‌کند و همچنین از خروج او از دروازه نیز رضایت ندارند. آنها ترجیح می‌دهند از بازیکنی در دروازه استفاده کنند که بازی مستقیم را در دستور کارش قرار دهد و در واقع سنتی‌تر باشد. 
اخبار منتشر شده از تمرینات کامرون نشان می‌دهد که درگیری بین سرمربی این تیم و اونانا در روز شنبه رخ داده که باعث شده او بارها سر این دروازه‌بان فریاد بزند. پس از این تمرین، این بازیکن در جلسه اعلام کرده که حاضر نیست سبک فوتبالش را تغییر دهد و در نهایت تصمیم کادر فنی کامرون این بوده که او را از فهرست این تیم در ادامه جام جهانی خط بزند. 
بسیاری انتظار داشتند که ساموئل اتوئو که رابطه بسیار نزدیکی هم با اونانا دارد در این باره دخالت کند اما رییس فدراسیون فوتبال کامرون تصمیم گرفت از موضع سرمربی این تیم در این مسئله حمایت کند. 
 

دیدگاهها