کد خبر : 1856309 | 08 آذر 1401 ساعت 14:37 | 83.5K بازدید | 4 دیدگاه

قطعی: اخراج آندره اونانا از تیم ملی کامرون

آندره اونانا صبح امروز با ترک اردوی کامرون راهی فرودگاه شد و قطر را به مقصد کشورش ترک کرد.

قطعی: اخراج آندره اونانا از تیم ملی کامرون

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کامرون دیروز در دومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی صربستان رفت و به تساوی 3-3 دست یافت. این تیم در حالی وارد میدان شد که خبری از حضور آندره اونانا در درون دروازه نبود و به جای او دویس اپاسی در دروازه این تیم قرار گرفت.

1771989

 اونانا حتی در بین بازیکنان نیمکت نشین کامرون نیز قرار نداشت و به صورت کلی از فهرست این تیم برای این بازی خط خورده بود تا توجه بسیاری از رسانه‌ها و فوتبال‌دوستان به این موضوع جلب شود. 
در ابتدا اعلام شد که بحث کنار گذاشتن این بازیکن کاملا انضباطی بوده است و مسائلی که در اردو پیش آمده باعث شده که کادر فنی کامرون تصمیم به خط زدن نام این بازیکن از فهرست تیم برای این بازی بگیرد اما کمی بعد با بیانیه فدراسیون فوتبال کامرون مشخص شد که او موقتا از تیم کنار گذاشته شده است.

1674341

ریگوبرت سانگ، مربی تیم ملی کامرون، در پایان بازی با صربستان اخراج موقت اونانا را تایید کرد اما به نظر می رسید اخراج او موقت باشد و به تیم برگردد با این حال اونانا صبح امروز قطر را به مقصد کامرون ترک کرد و دیگر شاهد حضور او در جام جهانی 2022 نخواهیم بود. اونانا در بازی اول برابر سوئیس فیکس تیمش بود. گفته می شود مشکل اصلی به سبک بازی او بر می گردد. سانگ از او خواسته بود در درون دروازه از کارهای اضافی و بهره بردن از تکنیک خود خودداری کند. روز شنبه بین اونانا و سانگ تنش لفظی در می گیرد و در نهایت سانگ پس از مشورت با ساموئل اتوئو(رئیس فدراسیون) و دستیارانش تصمیم به اخراج اونانا گرفت. 

دیدگاهها