کد خبر : 1856609 | 09 آذر 1401 ساعت 21:58 | 39.9K بازدید | 6 دیدگاه

استدلال‌های عجیب برای یک فرضیه ذهنی

تئوری توطئه: اسپانیا می‌خواهد آلمان را حذف کند!

در فاصله یک روز تا بازی سرنوشت‌ساز آلمان و اسپانیا، حرفهای عجیبی در مورد دو دیدار این تیم‌های مدعی مطرح می‌شود.

تئوری توطئه: اسپانیا می‌خواهد آلمان را حذف کند!

به گزارش ورزش سه، مسابقات گروه E جام جهانی در شرایطی فردا برگزار خواهد شد که اسپانیا با 4 امتیاز در رتبه اول گروه قرار دارد و ژاپن با تفاضل گل بهتر نسبت به کاستاریکا، با 3 امتیاز رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و آلمان نیز با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

در دور آخر مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی، آلمان به مصاف کاستاریکا خواهد رفت و اسپانیا هم به صورت هم‌زمان با ژاپن بازی می‌کند.

در فاصله یک روز تا آغاز این مسابقات، برخی تئوری توطئه را در نتایج دیدارهای این گروه مطرح کرده‌ و معتقد هستند اسپانیا قصد دارد با یک گل برابر ژاپن شکست بخورد تا با 4 امتیاز و به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شود و ژاپن نیز به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کند.

در این شرایط با توجه به اینکه تیم ملی اسپانیا پیش از رویارویی با ژاپن، تفاضل 7 گل دارد و آلمان نیز با تفاضل -1 وارد این هفته از رقابت‌های مرحله گروهی می‌شود، تیم ملی آلمان برای صعود به مرحله حذفی، باید با 8 گل مقابل کاستاریکا پیروز شود!

1771000

اساس استدلال آنها این است که حذف یک تیم قدرتمند نظیر آلمان به سود یک تیم مدعی دیگر، اسپانیا، است. البته اسپانیا ساعاتی پیش از بازی تیم اول و دوم گروه دیگر را هم خواهد شناخت و به این ترتیب شاید برای تقابل با حریف ساده‌تر ترجیح بدهد دوم شود.

دیدگاهها