کد خبر : 1856645 | 10 آذر 1401 ساعت 02:02 | 31.1K بازدید | 1 دیدگاه

مارتینو: من مسئولم، خداحافظ مکزیک

جراردو مارتینو، سرمربی مکزیک، از اینکه تیمش با وجود پیروزی 2-1 مقابل عربستان نتوانست از گروهش صعود کند ابراز تاسف و از تیم ملی مکزیک خداحافظی کرد.

مارتینو: من مسئولم، خداحافظ مکزیک

به گزارش "ورزش سه"، مکزیک امشب در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی قطر به مصاف عربستان رفت و با اینکه این تیم را 2-1 شکست داد ولی به علت تفاضل گل کمتر نسبت به لهستان نتوانست راهی مرحله یک هشتم نهایی بشود.

عدم صعود به مرحله گروهی جام جهانی اتفاقی است که مکزیکی‌ها دهه‌ها است آن را تجربه نکرده بودند. به همین خاطر است که در مکزیک موجی از حمله و انتقاد به جراردو مارتینو و تیم ملی این کشور به راه افتاده است. او در کنفرانس خبری بعد از این بازی از استعفایش خبر داد و گفت دوران حضورش در تیم ملی مکزیک در لحظه‌ای که داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد به پایان رسیده است.

روزنامه رکورد در مکزیک می‌‌گوید مارتینو از قطر به مکزیک برنخواهد گشت و به صورت مستقیم به وطنش آرژانتین می‌رود. او می‌خواهد مدتی به خانواده‌اش نزدیک باشد و با نوه‌اش که تازه به دنیا آمده وقت بگذراند.

تاتا مارتینو در پایان مسابقه امشب مکزیک با خبرنگاران خیلی کوتاه صحبت کرد و بعد از اعلام پایان کارش در تیم ملی مکزیک گفت چیز دیگری برای گفتن ندارد.

1773086

خداحافظی با تیم ملی مکزیک
من مسئول ناکامی‌ای هستم که امروز در زمین داشتیم. قرارداد من با مکزیک لحظه‌ای که داور سوت پایان را زد به اتمام رسید. در این باره چیز دیگری برای گفتن ندارم. ما مسئولیت ناکامی در این جام جهانی را به عهده می‌‌گیریم.

دیدگاهها