کد خبر : 1856750 | 10 آذر 1401 ساعت 18:15 | 37.2K بازدید | 5 دیدگاه

بدشانسی برای مندز

قطعی: پایان کار مدافع پرتغال در جام جهانی

در شب پیروزی 2-0 پرتغال مقابل اروگوئه و قطعی شدن صعودش، مصدومیت نونو مندز بدترین اتفاق بود و او در نهایت جام جهانی را از دست داد.

قطعی: پایان کار مدافع پرتغال در جام جهانی

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پیش همه چیز برای پرتغالی‌ها بر وفق مراد پیش رفت اما شانس با نونو مندز، دفاع چپ این تیم، یار نبود. مندز در اواخر نیمه اول به نیمکت اشاره کرد که قادر به ادامه حضور در میدان نیست و با چشم‌های اشکبار زمین را ترک کرد تا رافائل گِریرو به جای او وارد میدان شود.

1771731
1771732

این مدافع پاری سن ژرمن در اولین روزهای حضور تیم ملی کشورش در قطر مصدوم شده بود و اولین بازی پرتغال مقابل غنا را از دست داد ولی مندز بهبود پیدا کرد و مقابل اروگوئه از ابتدا به میدان رفت تا در دفاع چپ بازی کند. با وجود اعتماد بالای فرناندو سانتوس به مندز او در دقیقه 42 به نیمکت خبر داد که باید تعویض شود.

1771734

تصاویر مندز که با چشمان اشکبار در حال ترک زمین است، پرتغالی‌ها را ناراحت و غمگین کرد و ساعاتی پیش فدراسیون فوتبال پرتغال تایید کرد که مندز به دلیل مشکل عضلانی پای چپ دیگر نمی تواند در ادامه رقابت ها به میدان برود اما همچنان در اردو و تحت نظر پزشکان باقی خواهد ماند. پرتغال فردا برابر کره جنوبی به میدان می‌رود و حداقل یک بازی دیگر نیز در جام جهانی خواهد داشت و باید دید حریف این تیم در یک هشتم نهایی کدام تیم خواهد بود.

دیدگاهها