کد خبر : 1856843 | 11 آذر 1401 ساعت 08:15 | 13.9K بازدید | 0 دیدگاه

حسادت دکلان رایس به ستاره‌های رختکن انگلیس

کاپیتان باشگاه وستهم یونایتد از حضور در این باشگاه کلافه شده و به دنبال بازی در باشگاه های بزرگ و تورنمنت‌های معتبر مثل چمپیونزلیگ است.

حسادت دکلان رایس به ستاره‌های رختکن انگلیس

به گزارش ورزش سه، دکلان رایس، هافبک جوان و درخشان وستهام، در اردوی تیم ملی انگلستان در قطر به سر می‌برد و در سالیان اخیر از بهترین گزینه های گرت ساوتگیت برای پست هافبک دفاعی سه شیرها بوده است.

در حال حاضر آنها در گروه B رقابت ها به عنوان تیم صدرنشین به دور حذفی جام جهانی صعود کردند و در مرحله یک هشتم نهایی، می بایست سنگال را از پیش روی خود بردارند.

قبل از این دیدار، دکلان رایس در گفتگو با خبرنگاران اعتراف کرد که نسبت به بازی کردن هم تیمی هایش در تیم های بزرگ و رقابت های معتبر حسادت می کند و مایل است خودش هم حضور در این رقابت ها را تجربه کند.

دکلان رایس با وجود اینکه فقط 23 سال سن دارد مسئولیت بستن بازوبند کاپیتانی چکش های لندنی را عهده دار است و صحبت هایی که انجام داده، نشان می دهد رایس به زودی تیم لندنی را به مقصد تیمی بزرگتر که در رقابت های چمپیونزلیگ حاضر باشد، ترک خواهد کرد.

1773719

دکلان رایس در این باره گفت: "صددرصد می خواهم در لیگ قهرمانان بازی کنم. من به طور مداوم برای باشگاهم خوب بازی کرده‌ام و واقعاً قصد دارم به همین نحو، تلاشم را ادامه دهم. من دوستانم را در رختکن می بینم که در لیگ قهرمانان و برای دستیابی به جام های بزرگ بازی می کنند. شما فقط یک شغل حرفه‌ای دارید و در زمان بازنشستگی می خواهید به آنچه بردید و بزرگترین بازی هایی که در آنها بازی کرده‌اید، نگاه کنید."

همچنین مت لاو روزنامه‌نگار تلگراف درباره هافبک انگلیسی گفت: "وستهام آماده فروش رایس است و در تابستان آینده قطعا این اتفاق خواهد افتاد. برخلاف گزارش‌ها، چلسی در موقعیت ایده‌آل برای جذب او قرار ندارد اما تیم‌های لیگ برتری برای به خدمت گیری او، با یکدیگر در رقابت هستند." 

همچنین برخلاف صحبت های دیوید مویس که در تابستان اعلام کرد دکلان رایس را کمتر از 150 میلیون یورو نمی‌فروشند، به نظر می رسد سران وستهام با 70 میلیون یورو به فروش کاپیتانشان راضی شوند.

رایس در آکادمی چلسی رشد کرده و تا سال 2014 در رده جوانان این باشگاه بازی کرده است. سپس به وستهام منتقل شد و در طول این سال‌ها بیش از 200 بازی برای باشگاه محله آپتون پارک انجام داده است.

دیدگاهها