کد خبر : 1857934 | 16 آذر 1401 ساعت 18:03 | 61.4K بازدید | 29 دیدگاه

اریک تن‌هاخ:

داستان رونالدو دیگر تمام شده است

اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد، مدعی شد داستان کریستیانو رونالدو دیگر تمام شده است.

داستان رونالدو دیگر تمام شده است

به گزارش "ورزش سه"، از همان ابتدای حضور اریک تن‌هاخ در رختکن منچستریونایتد مشخص بود رابطه چندان خوبی این سرمربی هلندی و کریستیانو رونالدو برقرار نیست و در نهایت ستاره پرتغالی با دلخوری از این سرمربی، اولدترافورد را پیش از جام جهانی ترک کرد. حالا اریک تن‌هاخ چند هفته بعد از مصاحبه جنجالی رونالدو، با آرامش در مورد رفتن این بازیکن صحبت کرده و اذعان داشت تنها اتفاقات مربوط به آینده برای کادر فنی منچستریونایتد اهمیت دارد.

1756767

اریک تن‌هاخ گفت: "کریستیانو رونالدو دیگر از منچستریونایتد رفته است و داستان او مربوط به گذشته است. ما اکنون به جلو نگاه می کنیم و به دنبال اتفاقات مربوط به آینده هستیم. وقتی مواردی را در یک سازمان تغییر داده و از روش بازی جدیدی بهره می گیرید، می دانید که به ثمر نشستن این پروژه به زمان نیاز دارد. البته در دنیای فوتبال و در بالاترین سطح، هرگز وقت اضافه برای شما در نظر نمی گیرند. رقبا می خواهند شما را پایین بکشند و این اتفاق در اوایل فصل برای منچستریونایتد رخ داد.

ما باید به سرعت خودمان را با شرایط جدید و اتفاقات وفق می‌دادیم و فکر می‌کنم واکنش تیم فوق‌العاده بود. ذهنیت بازیکنان تیم عوض شد و فکر می‌کنم شیوه بازی ما در طول فصل تغییر کرد. در حال حاضر من معتقدم که ما در حال طی روند رو به رشدی هستیم و باید این مسیر را ادامه دهیم."

دیدگاهها