کد خبر : 1857937 | 16 آذر 1401 ساعت 18:10 | 39.4K بازدید | 6 دیدگاه

پرتغالی‌ها در تیم ملی از باشگاه‌هایشان جدا می‌شوند!

اتلتیکو مادرید جدایی فیلیکس را تایید کرد

گیل مارین، مدیر اجرایی اتلتیکو مادرید، احتمال جدایی ژائو فلیکس فوق ستاره پرتغالی از این تیم را تایید کرد.

اتلتیکو مادرید جدایی فیلیکس را تایید کرد

به گزارش ورزش سه، این بازیکن 23 ساله در جریان پیروزی 6-1 مقابل سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، در فرم فوق‌العاده‌ای برای پرتغال بود و دو پاس گل داد تا توانایی خیره‌کننده‌اش با توپ را به نمایش بگذارد. او اگرچه در اتلتیکو مادرید برای ایجاد تاثیری که خیلی ها انتظارش را داشتند تلاش زیادی کرده است اما موفق به چنین کاری نشده است. او در سال 2019 با مبلغ خیره کننده 126 میلیون یورو از بنفیکا خریداری شد، اما هیچ‌گاه جایگاه ثابتی در تیم دیگو سیمئونه نداشت.

به نظر می رسد تاکتیک های مرد آرژانتینی با سبک بازی مورد علاقه فلیکس در تضاد است و ظاهراً رابطه بین این دو شکراب شده است. فلیکس به شدت مورد علاقه پاریسن ژرمن، منچستریونایتد و چلسی است و به دنبال جدایی از اتلتیکو مادرید در پنجره بعدی نقل و انتقالات است. او تا سال 2026 با اتلتیکو قرارداد دارد و اتلتیکو ممکن است برای جلوگیری از متحمل شدن ضرر سنگین در سرمایه گذاری قابل توجه خود راضی به جدایی این بازیکن شود.

با این حال، مارین مدیر اجرایی اتلتیکو اشاره کرده است که دوران فلیکس در اتلتی ممکن است به پایان رسیده باشد و تمایل این بازیکن برای ترک استادیوم متروپولیتانو را تایید می‌کند.
مارین به TVE گفت: 《ژائو فلیکس بزرگترین سرنایه گذاری این باشگاه در تاریخ خود است. من شخصاً فکر می کنم او یک استعداد برتر و یک بازیکن در کلاس جهانی است. به دلایلی که ارزش ورود به آن را ندارد رابطه بین او و سیمئونه خراب شده است و فیلیکس از دقایق کم بازی خود در اینجا ناراحت است و انگیزه او در حال حاضر جدایی از تیم است که احتمالا گزینه‌ی خوبی برای بازیکن باشد. برای باشگاه هم خوب است، ما می توانیم پیشنهادها را بررسی کنیم. من دوست دارم که او شخصا بماند، اما فکر نمی کنم این ایده بازیکن باشد.》

فلیکس در 94 بازی لالیگا در سه فصل و نیم حضورش در این باشگاه تنها 24 گل به ثمر رسانده است و در این فصل تنها 4 گل در تمامی رقابت ها به ثبت رسانده است. با این حال، او مانند یک عنصر کلیدی در تیم پرتغال برای فرناندو سانتوس است.

دیدگاهها