کد خبر : 1857946 | 16 آذر 1401 ساعت 18:57 | 26.1K بازدید | 5 دیدگاه

کایل واکر:

قرار نیست برای کیلیان امباپه فرش قرمز پهن کنم!

کایل واکر، مدافع باتجربه تیم ملی انگلیس، رویارویی با کیلیان امباپه را دشوار توصیف می کند.

قرار نیست برای کیلیان امباپه فرش قرمز پهن کنم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس شنبه شب و در دیداری بسیار دشوار در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف فرانسه پرستاره و قدرتمند خواهد رفت. کیلیان امباپه، مهاجم جوان این تیم، در این جام جهانی باز هم عملکرد فوق العاده ای داشته و موفق شد در چهار بازی پنج بار برای تیم ملی فرانسه گلزنی کند. اگر کایل واکر در ترکیب انگلیس قرار گیرد باید مقابل کیلیان امباپه به میدان برود و مدافع انگلیسی نیز مصمم است جلوی درخشش و گلزنی ستاره جوان فرانسه را بگیرد.

1775341

کایل واکر گفت: "کیلیان امباپه یک بازیکن فوق العاده است و البته در حال حاضر در شرایط فوق العاده ای در ترکیب تیم ملی فرانسه قرار دارد. اگر او را بهترین بازیکن در حال حاضر در فوتبال جهان ندانم، قطعا باید کیلیان امباپه را یکی از بهترین های دنیای فوتبال توصیف کرد. من کاملا درک می کنم که در دیدار تیم های انگلیس و فرانسه باید در زمین چه کاری انجام دهم و وظیفه من چیست.

باید در این بازی موفق به متوقف کردن حملات کیلیان امباپه روی دروازه انگلیس شوم. البته به خوبی می دانم گفتن این حریف آسان تر از انجام دادن است. اما من خودم را دست کم نمی گیرم. قرار نیست در طول مسابقه برای کیلیان امباپه در زمین فرش قرمز پهن کرده و از این بازیکن بخواهم دروازه تیم ملی انگلیس را باز کند."

دیدگاهها