کد خبر : 1858014 | 17 آذر 1401 ساعت 11:33 | 7.4K بازدید | 7 دیدگاه

با درخشش کریم اسلامی

پیروزی لحظه آخری نساجی برابر آنتالیااسپور

نساجی مازندران سومین دیدار تدارکاتی خودش در اردوی ترکیه را با برتری پشت سر گذاشت.

پیروزی لحظه آخری نساجی برابر آنتالیااسپور

به گزارش "ورزش سه" در سومین دیدار تدارکاتی تیم نساجی مازندران در اردوی آنتالیا ترکیه عصر چهارشنبه ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۵ به وقت محلی به دیدار تیم آنتالیااسپور در کمپ اختصاصی این باشگاه رفت که در نهایت نساجی در این دیدار با دو گل دقیقه ۵ و ۸۷ کریم اسلامی توانست از سد این تیم بگذرد. تک‌گل آنتالیااسپور نیز در دقیقه ۷۶ به ثمر رسید.

شاگردان حمید مطهری با ترکیب علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیرمهدی جانملکی، سیداحمد موسوی، علی شجاعی، اکبر صادقی، محمد شریفی، صابر حردانی، فرزاد زامهران، آداما نیان و کریم اسلامی روانه بازی شدند و بلافاصله بعد از ۵ دقیقه با توپ‌ربایی اسلامی به نخستین گل رسیدند.

نیمه اول با نتیجه یک بر صفر خاتمه یافت و از ابتدای نیمه دوم مسعود شجاعی و سیدعلیرضا ابراهیمی به‌جای آداما نیان و حامد شیری، از دقیقه ۶۰ مهرداد عبدی و رضا جعفری به‌جای محمد شریفی و فرزاد زامهران، از دقیقه ۷۷ محمدمهدی نظری و علی داوران به‌جای صابر حردانی و اکبر صادقی، از دقیقه ۸۲ احسان قهاری و متین کریم‌زاده به‌جای سیداحمد موسوی و علی شجاعی و از دقیقه ۸۸ محمد عباسی به‌جای کریم اسلامی وارد زمین شدند.

1777153

حملات شاگردان مطهری در نیمه دوم نیز ادامه داشت که در دقیقه ۷۶ روی ضدحمله حریف، آنتالیااسپوری‌ها به نخستین گل خود رسیدند.

در نهایت در دقیقه ۸۷ با پاس عمقی علی داوران، کریم اسلامی در موقعیت تک‌به‌تک قرار گفت و با دریبل گلر آنتالیااسپور، دومین گل نساجی را به ثمر رساند.

نساجی در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی آنتالیا ۳ بر یک تیم پارتیزان آلبانی را شکست داد و در دومین دیدار با تیم لیپایا لتونی یک بر یک به تساوی رسید.

دیدگاهها