کد خبر : 1858177 | 18 آذر 1401 ساعت 12:57 | 54.1K بازدید | 32 دیدگاه

روی کین:

چرا 10 سال پیش از اخلاق رونالدو ناراحت نبودید؟

روی کین، ستاره سابق منچستریونایتد، معتقد است که اخلاق کریستیانو رونالدو از 10 سال قبل تا به حال تغییری نکرده است.

چرا 10 سال پیش از اخلاق رونالدو ناراحت نبودید؟

به گزارش "ورزش سه"، بحث درباره رفتارهای کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال و همچنین منچستریونایتد همچنان ادامه دارد. 
نیمکت نشین شدن او در بازی برابر تیم ملی سوئیس در مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 قطر حواشی بسیاری را به همراه داشت و حتی بعضی از رسانه‌ها مدعی شدند که او تهدید کرده که اردوی تیم ملی کشورش در قطر را ترک خواهد کرد. 
هرچند فدراسیون فوتبال پرتغال این موضوع را تکذیب کرد اما انتقادها از این ستاره سابق یونایتد از سوی بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان ادامه دارد. 
کین در گفتگو با اسکای در این باره اظهار داشت:« آیا فوتبالیست‌ها باید کامل و بدون نقص باشند؟ کریستیانو رونالدو در 10 سال گذشته همین رفتار را داشته است اما چون هر بازی هت تریک می‌کرد و 27 ساله بود، همه او را می‌بخشیدند و مشکلی با این موضوع نداشتند.»

1777427

او در واکنش به این ادعا که حضور رونالدو باعث بدتر شدن تیم می‌شود گفت:« من بارها این موضوع را از افراد مختلف شنیدم. او دو سال است از یوونتوس جدا شده است اما آنها از زمان جدایی این بازیکن تا به حال هیچ کاری انجام نداده‌اند.»
این ستاره سابق یونایتد درباره تصمیم فرناندو سانتوس برای کنار گذاشتن او برابر تیم ملی سوئیس اضافه کرد:«سرمربی پرتغال تصمیم درستی گرفت که او را برابر سوئیس کنار گذاشت و بازیکنی با پویایی بیشتر را جایگزین کرد. گونچالو راموس هت تریک کرد و همه نگاه‌ها به رونالدو بود. من همیشه فکر می‌کردم که شاید او در مرحله حذفی جام جهانی در ترکیب اصلی پرتغال قرار نگیرد. او 37 ساله است!»

 

دیدگاهها