کد خبر : 1858285 | 19 آذر 1401 ساعت 01:52 | 59.3K بازدید | 5 دیدگاه

این تاکتیکی‌ترین کاشته جام بود! (عکس)

بازیکنان هلند در آخرین ثانیه دیدار مقابل آرژانتین یک گل کاملاً تاکتیکی را به ثمر رساندن تا کار به وقت اضافه کشیده شود.

این تاکتیکی‌ترین کاشته جام بود! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که آرژانتین با دو گل از تیم ملی هلند پیش افتاده و در آستانه صعود به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قرار داشت، دریافت یک گل در دقیقه ۸۳ کاری کرد تا یاران لیونل مسی لحظات پایانی را با اضطراب دنبال کنند و خطاهای پرشمار به لاله‌های نارنجی بدهند که همین اتفاق آنها را تنبیه کرد.

آلبی سلسته امیدوار بود در شبی که لیونل مسی یک پاس گل تماشایی داده و یک گل به ثمر رسانده بود، سود بی‌دردسری به جمع چهار تیم پایانی جام جهانی قطر داشته باشد، اما فشار حملات هلند و البته استرس بیش از حد بازیکنان آرژانتین کاری کرد تا آنها روی دو ضربه آزاد دروازه خود  را باز شده ببینند.

1777949

آرژانتین در وقت‌های اضافه نیمه دوم دیدار مقابل هلند دو ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه حریف خود داد که لاله‌های نارنجی به بهترین شکل از دومین فرصت به دست آمده بهره بردند و موفق شدند با تاکتیکی‌ترین حرکت گل تساوی را به ثمر رسانند.

در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد تئون کوپماینرس ضربه ایستگاهی و آخرین شانس هلند در یازدهمین دقیقه وقت‌های تلف شده دیدار مقابل آرژانتین را با شوت فنی یا پرقدرت به سمت دروازه بفرستد، در اقدامی غیرمنتظره که همه بازیکنان حریف و البته تماشاگران فوتبال را غافلگیر کرد، کاری انجام داد تا گل تساوی را بزنند.

1777948

کوپمینرس از پشت قوس محوطه جریمه به جای شوت‌زنی، توپ را با ضربه بغل پا با ووت وگورست تحویل داد تا او ووت وگورست را صاحب توپ کنند و این بازیکن تعویضی پس از چرخش مقابل انزو فرناندز و ناکامی این مدافع آرژانتین در دفع توپ، گل تساوی را بزند و کار را به وقت‌های اضافه بکشد.

1777951

دیدگاهها